Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na co i po co

Dlaczego Polacy to takie zawistne zazdrosne i oceniające kúrwy?

Polecane posty

Gość na co i po co

Gdyby nie to( i chlanie ) to byliby całkiem fajni ludzie, a tu po prostu nie da się z nikim przyjaźnić bo zaraz jest dogadywanie, obgadywanie, ocenianie, itp itd. Ludzie, czy to warto? Po co to robicie? Pomyślcie nad waszym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z 100%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tacy sami jak Anglicy, Niemcy, Portugalczycy i inne nacje europejskie. Ty znasz tylko mentalność Polaków, ponieważ jesteś jedna z nich i rozumujesz tak samo jak oni. Anglicy tez na siebie najezdzaja i sie obgadują. Nie generalizuj i nie oczerniaj Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to ogolnie sa popier+doleni. Uwielbiaja robic sobie na zlosc. Karma powraca - juz nie raz sie o tym przekonalam i dlatego zmienilam podejscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce wiedzieć skąd to
Czyli co? Po prostu ludzie ogólnie to hooje nie tylko Polacy? Ale skąd to się wzięło, bo dawniej tego nie było aż na taką skale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty lud nienawidzi siebie i każdego naokoło żeby podbudować swoje kompleksy. Polacy są ch/u/jowi, cały świat o tym wie że to same k*****y I złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo teraz dostęp do mediów jest większy i obgadywac i kombinowac można przez tel, facebook itp. Ploteczki, złośliwości. Wszystko na większą skalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pie/rdole, czyli koniec znajomości, trzeba żyć samemu albo tylko z najbliższą rodziną i reszte po/jebów odstawić, co to się porobiło do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej bez przesady. Takie życie. Trzeba żyć dla samego siebie a po drodze będziesz poznawał różnych ludzi. Fajni zostaną, debile odejdą... nie ma co się przejmować bo każdy poznany człowiek to dla nas lekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, o ktorych mowisz w temacie wywodza sie z koltunskiego srodowiska, nie maja szerszego spojrzenia na swiat ani zadnych umiejetnosci. W zwiazku z tym mozliwosci zmiany swojego gownianego zycia. Maja natomiast liczne kompleksy. I to tyle. Odnosi sie to do podobnych grup srodowiskowych w kazdej nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego, ze większość polskich emigrantów wywodzi sie z tych grup spolecznych, to maja takie a nie inne zdanie o Polsce i Polakach. Nikt normalny nie oczernia swojego kraju i narodu. Robią to tylko debile, nieudacznicy i mendy społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% emigracji to prostaki i pustaki, więc co wymagać od takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyjechali z pl czyli ty i twoi starzy tez sa prostymi debilami i tylko 10% szans na to ze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polak to k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polak to smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońki i inne wioski
polka to sprzątaczka i kur/wa a polak to złodziej, pijak i kombinator, taka opinia o tym narodzie na całym świecie jest, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre ale prawdziwe, dlatego z "przyjaźni" juz sie wyleczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj w Holandii też to zauważyłam, trzeba być baaardzo ostrożnym i nie mówić za dużo o sobie. W pracy nie ma przyjaźni, to nie te czasy co kiedyś. Tylko dlaczego sądzisz,że tylko Polacy tacy są? Podam przykład : Holenderskie psiapsióły, jedna z nich awansowała i co? Druga przestała się odzywać z zazdrości. U nich jeszcze donosicielstwo jest mile widziane w pracy a w Polsce już nie. I całe szczęście. Chodź nie brakuje Polaczków,którzy swoją gębą i długim jęzorem myślą,że coś ugrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie ma z kim
gość dziś przyjaźnić nie ma się nawet z kim bo to często patologi, prostactwo czy inne niziny umysłowe bez zainteresowań których jedyna rozrywka to uchlać ryja i zapalić fajke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie trzymam dystans do ludzi. Nie przyjechałam tu ćpać,chlać tylko zarobić na dom :) także mam swój target. A zainteresowania mam różne, jazda motocyklem, sportowe samochody,fotografia,moda, uprawa ogródka (kwiaty,warzywa) :P Ostatnią rzeczą którą miałabym ochotę robić to zajarać jointa tylko po to,aby się pośmiać i zamulić hehe. Widzę,że życie Polaków jest zazwyczaj smutne i bardziej interesują się kimś,niżeli sobą. Pozdrawiam normalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×