Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lotnisko Modlin pierwszy raz

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry, za kilka tygodni pierwszy raz polecę samolotem, dlatego będę musiała przejść sama te wszystkie etapy na lotnisku. Bardzo się denerwuję, że nie będę wiedziała gdzie mam iść. Dlatego może jest tutaj jakaś dobra duszyczka, która mi wytłumaczy krok po kroku, gdzie co jak? Będę niesamowicie wdzięczna, każdej osobie :-) Pozdrawiam serdecznie Marta (21l.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiej wiochy sie urwalas... serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyj lepiej ci/pkę przed wylotem bo losowym kobietom nakazują zdejmowac majtki w osobnym pokoju i sprawdzają palcem w obu dziurkach czy nie ukrywaja narkotyków...wiem bo moja kolezanka tak była sprawdzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj tych glupot , jedynie moze beda kazac zdjac buty .Pozatym jezyk znasz , wszysyko mowia , albo sie wyswietla na tablicach , pytasz sie ludzi to nie wstyd . Badz 2 godz. przed odlotem . Milego lotu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny przed odlotem:D moze jeszcze 2 dni?:D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższych osób komentujących wulgarnie i buracko ten post nie skomentuję, bo wasz poziom jest niższy niż u 3-latka. A co do samej podróżniczki, na lotnisku są wyraźne szyldy gdzie trzeba iść, więc na pewno dasz radę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×