Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niektórzy ostatnio wyjeżdżają do FRANCJI a czy tam nie jest drożej niż w POLSCE?

Polecane posty

Gość gość

Bo mi się zdaje,że już lepiej w Polsce,bo taniej niż we Francji,albo na to samo wychodzi. Chleb 3 zł,a tam 3 euro. Bluzka 15 zł w markecie,tam też 15 euro. Te same ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tym bardziej budowlaniec czy sprztacazka jak moze zyc tam lepej niz w polsce,skoro jest tak samo. Rozumiem uk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skad wzielaz ten cennik ale chyba sama go wymyslilas. to co tu w lidlu kosztuje 4 zl, tam kosztuje 1 euro, a nie 4 euro. Kosmetyki diora, clinique i inne markowe ktorych ceny wynosza np 200 zł, tam kosztuja 50 euro. Mieszkania sa dosc drogie ale to tez duza roznica wynajac kawalerke za 700 euro niz tu w Polsce za ponad 1000 i nie miec nic na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za sypialnie+salon daje 600E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za ceny !!?? haha Mieszka we Francji kilka lat i owszem przeliczając na złotówki wychodzi drożej ale jak się TU pracuje Tu żyje i Tu wydaję to jest duzo taniej:) Ja ze 70m mieszkanie salon z aneksem dwa pokoje i duży taraz place 400e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400e jaja sobie robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 euro , my w Szwajcarii za mieszkanie 2,5 czyli sypialnie , salon z kuchnia, łazienka płacimy 1020ch, dobrze, ze mamy duży taras na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 400e w paryzu to pokij chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ogolem we francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam bida aż piszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tam nie zarabia sie 5 euro na godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :) bluzka za 15 zł / euro? :D co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bluzka 15 euro,a w Polsce też za 15 zł kupisz w lidlu czy innym sklepie. Tak zarabia się chyba tyle samo co tutaj....internet prawdę powie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to można tam żyć normalnie czy nie? bo juz sami nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wzielyscie te ceny ja mieszkam we Francji 3 lata wynajmuje domek nieduzy i place 350e na miesiac do tego zakupy i stac mnie zeby co miesiac cos sobie kupic pojechac na wakacje i odlozyc.a w Polsce co zarobie tyle zeby zaplacic mieszkanie a gdzie reszta? Tutaj przynajmniej zyje sie spokojniej i nie ma ciagniecia sie od pierwszego do pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie,350 e za domek,kogo chcesz oszukać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, niektorzy tutaj niezle bajki opowiadaja. Moze ona placi tylko 350 a reszte doplaca za nia panstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh chyba tak :P Bo ja np Paris i mam 580 euro plus do tego opłaty za prąd.... salon z sypialnią,kuchnia,łazienka. A dom za 350euro? ok może ona nie w Paryżu,ale i tak nie uwierzę. Już bardziej uwierzę domek w Anglii za 500 Ł niż to że w Paryżu za 350 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A targujecie sie,jak te przekupy,jakby ceny mieszkan w calej Francji byly jednakowe! Bo Warszawa,to ceny calej Polski...? A temat,sam w sobie bezsensowny-pojedz do Indii,tam ceny nizsze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wypowie sie ktos z francji co i jak,a nie ludzie co wyciagneli info z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Już bardziej uwierzę domek w Anglii za 500 Ł niż to że w Paryżu za 350" Przeciez ona nigdzie nie napisala, ze mieszka w Paryzu :O CZy wy jakies macie kompleksy czy co? Kazdy ma obowiazek mieszkania w Paryzu? Domek w Anglii za 500 tez wedlug ciebie w LOndynie? Bo jakies porownania masz z d**y, jak slowo :O NIe znam cen we Francji, domek w ANglii za 500 funtow mozna wynajac, nie w Londynie, nie w duzym miescia ale w malych miasteczkach, jak najbardziej. Tu nie ma w co wierzyc, to jest fakt :P Ceny we Francji tez chyba na prowincjach spadaja, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niby we fr lepiej sie zyje niz w pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i duży taraz place 400e... xx a teraz ? co za jemioly wyjechaly az strach pomyslec jak po francusku pisza, jak polskiego nie pojeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... Paris i mam 580 euro plus do tego opłaty za prąd....salon z sypialnią,kuchnia,łazienka..." Gdzie Ty w Paryzu 2 pokoje za niecale 600E znalazlas ??? W19-tce czy w 20-tce ? :D A moze te Twoje 2 pokoje to 20 m2 ? :P :D W Paryzu za przyzwiote 2-pokojowe mieszkanie minimum 1000 euro trzeba zaplacic. A w temacie : Francja to nie tylko Paryz, Marsylia, Lyon czy Nantes. Paryz to bardzo drogie miasto, nawet w porownaniu do wiekszosci stolic europejskich. I to nie tylko dlatego ze za mieszkanie placi sie tu mala fortune, ale i dlatego ze ceny zywnosci i uslug sa sporo wyzsze niz w innych miastach. Na prowincji mozna tanio mieszkanie/dom wynajac/kupic ale z kolei z praca ciezko. Francja nie rozni sie w tym wzgledzie od innych krajow. W zaleznosci od tego gdzie mieszkasz i jaka masz prace (i zarobki) na takim poziomie zyjesz :) ... Jak masz dobra prace i przyzwioty zarobek to i Paryzu mozna na dobrym poziomie zyc :), ci ktorzy mieszkaja w Paryzu i zarabiaja SMIC tez ledwo koniec z konce wiaza.... voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak płacę 580 euro,żal w d**ę ściska? :) Bo płacisz więcej? Mam salon,sypialnię,łazienkę,kuchnię i zapomniałam o małym przedpokoju. Sąsiedzi mili francuzi :) Ps.jak wynajmujecie od Francuza,to macie jeszcze taniej. Ja wynąjełam od Polaków,więc i tak cena spoko. Mieszkanie ładne,przytulne. Dzielnica jak dzielnica. Na sąsiadów nie narzekam,Bonjour+uśmiech :) Kocham kraj. Pracujemy z facetem fizycznie,ale pomimo tego wiedziemy normalne życie. W tym roku zmierzamy na Italię,bo tak jeszcze nie bylismy. Ale mamy lipiec,a podróż wakacyjna w sierpniu. Ja tam nie narzekam. I to wsio co kto jak,kiedy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie sciska :D :D, nie dorabiaj sobie ideologii ;) :D Dziwie sie po prostu, bo troche znam realia tutejszego zycia i wiem czego sie mozna za taka cene spodziewac :P ... no ale coz, dla kazdego slowa "przyzwoita dzielnica" i "mili sasiedzi" oznaczaja cos innego ;) ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhhhh i tak dziwne ze udalo wam sie zjechać do Paryża,bo tu tylko czyta się o uk i uk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr.fr
Ten salon, sypialnia itd. za 580e to chyba z kilkoma osobami na kupie, bo ja tez mieszkam w Paryzu i wiem ile wynajem kosztuje. Zgadzam sie z poprzednim postem, ze troche to z palca wyssane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×