Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dagmara80

praca w Bradford

Polecane posty

Mam pytanie czy wie może ktoś gdzie potrzebuja do pracy ludzi w Bradford maz muj pojechal tam w piatek i zarejestrowal sie w agencji ale niestety niemaja ofert pracy narazie zostawil numer telefonu i kontak ale ja to tak przezywam ze szok chialabym mu pomuc stad znalesc mu ta prace ma gdzie mieszkac bo mamy tam znajomych ale w firmie wkturej oni pracuja narazie niema przyjec zna jezyk umi sie dogadac . Chcemy tam wyjecha na stale ale najpierw musi tam znalesc prace oczywiscie .Jesli ktos moze mi w jakis sposub pomuc to bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkalam w Bradford przez rok i z tego co wiem to rynek w tym miescie jest juz przesycony polakami ale jesli bedzie dzwonil do agencjii i upominal sie co tydzien w poniedzialek to jest szansa. Dobrym rozwiazaniem jest poprosic o spis agencjii pracy w Job Centre i chodzic do kazdej po kolei i sie zapisywac. Gdzies w koncu te prace znajdzie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazł własnie dzisiaj dzwonili do niego z agencji Piccadilly ze maja dla niego prace w Farmers boy jutro ma tam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×