Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Puffee

Świat według kiepskich

Polecane posty

Gość Puffee

Proponuję temat o kiepskich, podzielmy się opiniami na temat odcinków. Ja ze swojej strony polecam obejrzeć odcinek " Ludzie bezdomni", moim zdaniem jeden z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamietam tytułów odcinków ale śmieszne wydawały mi sie te stare z babka kiepska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znowu lubię te nowsze odcinki z Jolaśką. Podobał mi się odcinek, w którym Geslerowa oceniała potrawy Kiepskich i Paździochów, Boczek zaproponował jej bździocha, a Geslerowa odpowiedziała ,,No wie pan co? Pan sam jesteś bździoch'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobre z Gesslerową, z automatem i hazardem był fajny odcinek, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odcinek był również fajny jak Mariola miała iść na Sylwestra z Włochem, a Jolaśka ciągle robiła jakieś psikusy żeby nie poszli. W końcu ten Włoch najadł się polskiego bigosu i dostał sraczki. No super odcinek. Ja też wolę nowe odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza scena wg mnie jak nadepneła Jolasia na sukience Marioli haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belfegor,albo odcinek,w którym Walduś myślał,że uśmiercił Paździocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny był też odcinek o trzecim dziecku Kiepskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O trzecim dziecku? Tytuł, nr odc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ferdywalduś" nr 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie chodziło mi konkretnie o ten odcinek. Chodziło mi o Śmierć którą Ferdek i Halina postanowili usynowić. Nadali mu/jej nawet imię Gienia. Niestety nie pamiętam tytułu,ani numeru odcinka. Wiem,że były to czasy babki Rozali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam. Odc 74. Śmierć i Ferdynand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny był odcinek jak Paździoch wyjechał na Madagaskar i powrócił odmieniony, później pozostali pojechali, a jak wrócili Paździoch z powrotem stał się chamem, bardzo śmieszny odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nowej serii kiepskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisy znikają? Zniknął spam. Chyba ba Kafe w końcu są jacyś Admini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o najfajniejszych odcinkach a są waszym zdaniem jakieś słabsze? Dla mnie odcinek o miłości Paździocha był średni.Paździoch zakochany w Halinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowsze 2 serie co były jakiaś większość odcinków strasznie nudna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie też nr i tytuł odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy pamięta nr i tytuł danego odcinka,ale przypuszczam,że jeżeli ktoś oglądał to będzie wiedział o jakim odcinku mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie oglądałam większości dlatego chciałabym obejrzeć jak polecacie jakieś fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nagrywaja juz nowych odcinkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz od kilku sezonow nie ogladam. Ale pamietam ze super odcinek to byl ten z reklama i jak Jolaska chciala zostawic Waldka hahah, no normalnie tarzalam sie ze smiechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sezonie wiosennym nie będzie nowych odcinków. Dopiero na jesieni i Paździoch już będzie występował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umcia, umcia odc.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten odcinek Ludzie bezdomni był beznadziejny jak prawie każdy nowy. Gdyby to był pierwszy odcinek Kiepskich jaki bym obejrzała to jednocześnie byłby ostatnim. Wole stare odcinki a czym nowsze tym gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odc. 27 - Kreatura mody - Ferdek organizuje pokaz mody w swoim mieszkaniu. 32 - Okrutna pizza - Ferdek chce otworzyć własną pizzerię. Pizza zmienia się w potwora. 37 - Powóz zajechał - Ferdek dostaje zaproszenie na zjazd familii do pałacu. Jest przekonany, że jego przodek był arystokratą. Jak się okazuje, Ferdek dostał zaproszenie do służby, nie do arystokracji, gdyż jego przodek zajmował się czyszczeniem szamba. 41 - Experyment sen - Ferdek poddaje się eksperymentowi, który polega na podglądaniu jego snów na specjalnym aparacie 97 - Kara mustafa - Babka Kiepska wylewa piwo, za co zostaje zamknięta wraz z innymi teściowymi znajomych Ferdka w więzieniu, za które służy piwnica. 101 - Bara bara - Mariolka narzeka, że ojciec nie poświęca jej wystarczającej uwagi. Ferdek z przerażeniem odkrywa, że jego córka coraz częściej myśli o bliskich relacjach damsko-męskich. Postanawia zatrudnić dla niej nauczyciela muzyki, by przestała mieć kosmate myśli. 144 - Jeleń Ferdynand - Polska wchodzi do UE, w związku z czym wszyscy Polacy muszą przejść przez specjalną bramkę. Nie udaje się to Ferdkowi, bo nie spełnia unijnych norm. 170 - Serce Chopina - Waldek i Boczek przypadkowo zjadają serce Chopina, dzięki czemu pojawia się u nich talent muzyczny. Transmisja z ich koncertu ma być pokazana w telewizji, jednak Waldek korzysta z toalety i traci talent. Boczek mimo starań, podczas koncertu nie wyrabia i robi pod siebie, w wyniku czego również traci talent. 175 - Grubas - Ferdek robi się coraz grubszy. Pewnego dnia klinuje się w ubikacji. Muszą interweniować strażacy, którzy Waldkiem popychają Kiepskiego. Pod Ferdkiem zawala się sedes i podłoga. Boczek proponuje mu wielkie żarcie. Halinka dochodzi do wniosku, że ona i dzieci muszą znaleźć z Ferdkiem nić porozumienia. 178 - Żeby im gul skoczył - Kiepscy i Paździochowie rywalizują ze sobą, zaczynając od udawania udanego życia seksualnego, poprzez wczasy w Egipcie(spędzone tak naprawdę w piwnicy), czy zakup nowego samochodu, czy jachtu. Na koniec Paździochowi skacze gul. 190 - Krawczyk - Okazuje się, że Boczek, jak i Ferdek są podobno do Krzysztofa Krawczyka. Zaczynają ze sobą rywalizować, a Boczek śpiewał: “Dałem kiełbasę, dałem parasol, dałem posadę, lecz nie wiem za co. D**y nie dałem, d**y dałeś sobie sam!” Na koniec Paździoch wychodzi z mieszkania w przebraniu Lenina i urządza krótką przemowę. 192 - Plan dnia - Halinka mówi Ferdkowi, że jest niezorganizowany. Boczek na zlecenie Kiepskiego, kradnie Paździochowi organizer z planem, w wyniku czego Paździoch się rozregulował. Na koniec Helena odmawia przyjęcia zwrotu zeszytu z planem, gdyż dla Mariana teraz jest ciągle godzina 21:15, czyli pora na czynności erotyczne. 205 - Afera kryminalna - Ferdek od dłuższego czasu nie widzi Paździocha. On i Boczek podejrzewają, że został zamordowany przez własną żonę. Gdy sytuacja się wyjaśnia, Paździochowa ponownie prosi Ferdka o pomoc w zniesieniu torby, na której znajduje się beret Paździocha. 208 - Kotłowy - Halinka załatwia Ferdkowi pracę w szpitalnej kotłowni, ale on próbuje się wykręcić od podjęcia pracy. 210 - Portier - Boczek zostaje portierem przed ubikacją. Później wygryza go Paździoch. Następnie portierem zostaje Ferdek, który w wyniku spożywania alkoholu w pracy, traci posadę. 218 - Kolke mizerere - Boczek okłamuje sąsiadów. Halinka stwierdza, że choruje on na kolke mizerere. Gdy sąsiedzi ośmieszają kłamstwa Boczka, on postanawia im udowodnić, że nie kłamie i że jest kobietą. 229 - Telewidz - Boczek przesiaduje w mieszkaniu Kiepskich, oglądając telewizję. Ferdek chce się go pozbyć i prosi Paździocha o pomoc. Ten stosuje radykalny środek - wyrzuca telewizor przez okno. Plan jednak zawodzi, gdyż Boczek szybko zbiega i łapie telewizor, po czym wraca i mówi Ferdkowi, by podłączył telewizor, bo zaraz będzie leciał świetny serial. 241 - Fryzjer - Boczek ma długie włosy, wiec Kiepski oferuje mu usługę fryzjerską. Do Ferdka przychodzi coraz więcej klientów, lecz Paździoch robi mu konkurencję. 242 - Wszystko dla ciebie - Halinka ogląda reality show, w którym mężczyźni udowadniają miłość swoim żonom. Np. jeden z nich wsadził sobie tyłek do mrowiska. Helenka zarzuca Ferdkowi, że on nigdy nie udowodnił, że ją kocha. Kiepski z pomocą sąsiadów próbuje zrobić żonie niespodziankę, ale się nie udaje, bo m.in. Boczek zeżarł kurczaka, którego przygotował na kolację dla Kiepskich. Ferdek postanawia udać się do pośredniaka, by udowodnić miłość do Halinki. Jednak bardzo cieszą go słowa, że ,, w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
246 - Zakazane piosenki - Ferdek śpiewa różne piosenki, które nie wszystkim się podobają. Gdy żali się Halince, że już nie ma weny, ta proponuje mu, by przestał siewać o ,,dupie Maryny'', a w swoich piosenkach zaczął wysławiał piękno Polski. Nie budzą one entuzjazmu, ale Paździochowa mówi, że posłuchałaby czegoś o swoim mężu. 247 - Niszczyciel - Boczek rozdupcza Paździochowi własnoręcznie wykonany model samolotu, w wyniku czego Marian dostaje zawału. Długo nie może dojść do siebie. Boczek postanawia się zrehabilitować i zdobyć pieniądze na nowy model dla sąsiada. Na koniec Boczek ponownie rozdupcza Paździochowi model samolotu. Tym razem obaj dostają zawału. 238 - Ogór - Kiepski, Paździoch i Boczek dostają w nocy wielkiego smaka na kiszone ogórki. Gdy Paździoch w nocy zakrada się do sypialni Kiepskich, mówiąc do Halinki ,,chodzą słuchy, że umie pani dobrze zakisić ogóra(może niedosłownie, ale ten sens)'', ta podbija mu oko. Gdy Paździoch przypadkowo potyka się, wpada do sypialni, na łóżko, Halinka podbija mu drugie oko. W końcu mężczyźni postanawiają sami zakisić ogórki, ale coś im nie wyszło. Dostają rozwolnienia i na zmianę muszą korzystać z toalety. 250 - Ciucholand - Paździoch na korytarzu otwiera sklep z odzieżą używaną. Ferdek i Boczek odkrywają, że w zagranicznych ubraniach znajdują się pieniądze, więc regularnie odwiedzają sklep. 254 - Bazar - Paździoch znajduje się w szpitalu. Ferdek zostaje poproszony o zajęcie się bazarem Paździocha. Halinka jest jednak zaniepokojona, bo Ferdek powtarza przez sen imię ,,Tereska''. Na koniec okazuje się, że Tereska jest psem, z którą Ferdek bawi się, rzucając jej gacie. 260 - Podróżnik - Halinka chce się wybrać w zagraniczną podróż. Ferdek jest temu przeciwny i próbuje zniechęcić żonę do wyjazdu. Gdy w końcu wyjeżdżają do Paryża i stoją na Wieży Eiffla, Boczek również na nią wschodzi, w wyniku czego rozdupcza zabytek. 261 - Dom kultury - Prezes Kozłowski proponuje Ferdkowi, by ten zajął się wychowaniem młodzieży. Na koniec sam jednak puszcza wiązankę przekleństw w kierunku człowieka, który piłką wybił mu szybę 269 - Szczupak - Paździoch mówi Ferdkowi, że jego przyjaciel Tadeusz stracił genitalia w wyniku ataku ryby. Tadeusz przedstawia inną wersję, w której genitalia w wyniku ataku ryby stracił Paździoch. Na końcu ryba atakuje Paździocha i ten tym razem naprawdę traci genitalia. 276 - Euro - W kamienicy przy Ćwiartki 3/4 ma powstać stadion ma Euro 2012 w piłce nożnej, w wyniku czego lokatorzy muszą przeprowadzić się do apartamentów z własną toaletą. Paździoch żąda od Kozłowskiego 5 mln w zamian za przeprowadzkę. Dostaje jedynie 3 mln, ale jest nieuległy. Na końcu Paździochowie jako jedyni mieszkają w specjalnej trybunie na stadionie, a Paździochowa jest zła na męża, że nie wziął tych 3 milionów. Drużyny wychodzą na mecz, a jedną z drużyn jest Brazylia, która nie leży w Europie. 287 - Mięso - Ferdek dowiaduje się, że Paździochowie zamówili u Boczka mięso z dzika na rocznicę ślubu. Kiepski również wpada na taki pomysł, ale Halinka się na to nie zgadza. Ferdek rezygnuje z tego pomysłu, gdy przyśniło mu się, że jest świnią, którego Paździochowie mają zjeść(szczególnie Paździochowa, która planowała we śnie Ferdka zjeść jego przyrodzenie). 291 - Sonata jesienna - Halinka jest na urlopie, z czego nie jest zadowolony Ferdek, bo ta ciągnie go na spacer, do pośredniaka i angażuje w porządki. Paździoch organizuje u siebie imprezę, na którą Kiepski jest zaproszony, ale Halinka nie pozwala mu iść. Gdy ta w końcu zasypia i Ferdek może w końcu wyjść z mieszkania, okazuje się, że Paździoch i Boczek zostali aresztowani, bo byli pijani. Następnego dnia na spacerze w parku, Halinka oznajmia mężowi, że już nie pójdzie do pracy, bo przeszła na emeryturę. 292 - Niedziela wyborcza - Kiepscy wybierają się na wybory. Ferdek musi jednak najpierw skorzystać z toalety. Gdy wchodzi do ubikacji, przeszkadza mu Paździoch, który zaczyna rozmowę o polityce. Gdy Ferdek drugi raz udaje się do toalety, zajmuje ją już Boczek. Po pewnym czasie oznajmia Ferdkowi, że skończył, ale ten znowu nie może z niej skorzystać, bo Paździoch zamknął w niej żonę, by nie głosowała na innego kandydata, niż on. Paździoch połyka klucz. Gdy kłóci się z Halinką o politykę, wypluwa klucz, który chwyta Kiepski. Nie korzysta jednak z toalety, bo zapomniał papieru, bo który wraca się do mieszkania. Gdy zmierza w kierunku ubikacji, okazuje się, że znowu zajmuje ją Boczek. Tym razem Halinka mu nie daruje i zabiera go na wybory. Ferdek w kolejce do urny nie może wytrzymać, bierze kartki wyborcze(w wiadomym celu) i idzie się załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ze starszych odcinków to podobają się dopiero od 2010 roku. Ze wcześniejszych jedynie odcinek 321(Opowieść wigilijna), jak Ferdek przewraca się, łamie rękę i niszczy choinkę. Następnego dnia siada na serniku, niechcący wlewa piwo do maku, Mariolka tłucze talerze, a Halinka przypala bigos. Boczek ma przynieść karpia, ale okazuje się, że karp uciekł do kanalizacji(bo okazał się rekinem i przegryzł wannę). Na koniec rekin składa widzom życzenia ,,Wesołych Świąt życzą rybki''. I jeszcze odcinek 272(Lądek Zdrój), jak Boczek pod nieobecność Paździochów zalewa im mieszkanie i Paździoch chce się na nim zemścić, namawiając go do wypicia wody, by ten kręcił się w dmuchanej wannie bez przerwy. Gdy Paździochowie prezentowali walory wody w domu Kiepskich, Ferdek uciął sobie drzemkę. Śniło mu się, że jest z Halinką. Halinka słyszy piosenkę, która leci w rytm ,,Niech mówią, ze to nie jest miłość'' mniej więcej z takim tekstem: ,,Fiki-miki, to pingwinów język dziki. Rosja, Chiny, Filipiny, gdzie jaszczurki robią miny''. Ferdek pyta o tytuł piosenki, gdy okazuje się, że Piotrem Rubikiem jest Marian Paździoch. Mówi on, że tytuł piosenki, to ,,Jesień z d**y średniowiecza'', co jest nawiązaniem do tego, jak Ferdek ostrzegł Boczka, ze Paździoch zrobi mu z d**y jesień średniowiecza, gdy dowie się, że zalał mu mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boczek jak ciągle kłamał i odcinek jak Boczek był w kilku miejscach na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubione fragmenty
Najbardziej podobały mi się te fragmenty(z sezonów 16-20): 343(Sobowtór), jak Ferdek był podobny do jakiegoś Włocha Fellucciego. Najlepsze było, jak Paździoch przedstawił go żonie jako Fellucciego i poprosił, by ten powiedział coś po włosku, a Ferdek powiedział ,,Wezuwiusz'' i Helena zemdlała :D 345(Wampiry są wśród nas), że niby Paździochowie to wampiry, a najbardziej podobał mi się tekst Ferdynanda ,,wampiry pochodzą z Transwestycji'' :D 350(Cztery noce z Marią) jak przyjeżdża ciotka Halinki i gdy się przestraszyła to krzyczy ,,lololololololo'' 359(Dług) jak na korytarzu zegar pokazywał dług publiczny, Paździochowa straszyła Boczka, że będzie musiał płacić, a ten się tego przestraszył i poleciał do kibla(prawdopodobnie ze sraczką) 363(Uczeń czarnoksiężnika) najlepsza scena, jak Ferdek i Paździoch posyłają na siebie zaklęcia i jak Ferdek mówi ,,Angelus Merkel'', a Marian staje się podobny do Angeli Merkel :D 378(Portfel) Ferdek na urodziny portfel. Najbardziej podobało mi się, jak Ferdek wkurzył się na Halinkę i zaszantażował, że chyba wypierdzieli jej zdjęcie z portfela. 380(Glonojad) Jak dla mnie najlepsza końcówka, jak sztuczny kot Boczka miauczy pożera rybki Haliny :D 384(Trzeba zabić tę miłość) Rozbawiła mnie scena, w której pokazany jest serial, w którym główna bohaterka ginie, bo spada na nią pusty karton xD Było to nawiązanie do śmierci Hanki Mostowiak 385(Chłopi) Scena, w której kucharz trzepie jajka, które co chwilę podżera mu Boczek, aż zjada je całkowicie. 387(Powiększenie) Cycki Jolaśki zaczęły gwizdać w samolocie :D 389(Poszukiwana poszukiwany) Ferdek zaczął pracę w fabryce gwizdków przez co ciągle gwizdał, a później przebrał się za kobietę i pracował w szpitalnej kuchni, gdzie zaczął go podrywać przełożony, za co Ferdek mu wlał i go zwyzywał 393(Moje kiepskie życie) Halinka napisała książkę, a Ferdek był oburzony, bo napisała, że wypił 3 butelki wina, a tak naprawdę wypił 4 butelki i to o innym smaku. 399(Jutro będzie futro) Jolaśka dostała od Waldka dziurawe futro, które wyrzuciła przez okno, wziął je Boczek i gdy ,,przymierzał'' trumnę, Jolaśka do niej wskoczyła, by mu je zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×