Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapomnialam!

Polecane posty

Gość gość

Moze ktos mi przypomni :D Jak sie nazywal program w tv pokazane bylo zawsze na rozpoczeciu jak idzie jakis bezdomny i wychodzi z jakiegos kanalu i chyba to bylo 'Oczy szeroko zamkniete/otwarte' ale nie jestem pewna :D nigdzie nie moge tego znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamkniete czy otwarte bylo?? :D Nigdzie nie moge tego znalezc, o czym to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym był wstęp którego się bałam zawsze bo tam było dziecko z wodoglowiem chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ta czolowka jest taka 'straszna' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie była. Tak jak milion w rozumie. Dostawałam histerii na jej widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam mlodsza i zaczynalo sie to w telewizji to tez sie tego balam, jeszcze ta muzyka do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
997 też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie moja trauma wróciła. Przy okazji przypomniał mi się odkurzacz i łysy kolega mojej babki na widok którego zaczynałam płakać. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktos z was jeszcze jakies stare 'przerazajace' programy (czolowki)?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie taki kilkuminutowy program, który był, przeważnie, emitowany po "Magazynie Ekspresu Reporterów" na TVP2 (to były lata 90-te jeszcze)? Muzyka i sam obraz mnie przerażał: taki wielki wykrzyknik, który zmieniał się w postać człowieka (lub odwrotnie). I ten dźwięk rozbijającego się ekranu/szkła. Do dziś mnie to przeraża. Nie pamiętam tytułu tego programu, jak i samej jego tematyki, bo tak mnie ten wstęp przerażał, że trudno mi było się skupić na dalszym przekazie. Pamiętam, że raz coś było o piciu alkoholu, gdzie dwójka osób wspólnie piła w pociągu, a za jakiś czas ta butelka lub kubki im pękły. To miało być chyba jakieś ostrzeżenie przed piciem alkoholu. Pamiętam to jak przez mgłę, ale tej czołówki, to do końca życia nie zapomnę. Już nawet mnie nie przerażał ten mężczyzna wychodzący z kanału (a muzyka irytowała mnie bardzo). Ten wykrzyknik, to trauma mojego dzieciństwa. Na drugim miejscu była czołówka z programu "997. Magazyn Kryminalny". W sumie, to sama ta muzyka. Ale nic nie przebije wykrzyknika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się bałam tylko Freddiego Krugera z Koszmaru z ulicy wiązów, ciągle mam żal do matki, że pozwoliła mi to oglądać :D bałam się straszliwie, byłam bardzo mała wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.20 No to teraz zrobilas mi zagadke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie, ten program, zarówno jego tytuł, jak i tematyka, również był zagadką. Nie wiem, co on miał na celu; czy to były jakieś przestrogi, czy otwarcie oczu ludziom na pewne sprawy, żeby ich nie powielali. Nic mi tak w głowie nie utknęło, jak ten wykrzyknik, człowiek, melodia oraz dźwięk i widok rozbijającego się ekranu. To nie był długi program. Trwał krócej, niż pasmo reklamowe. Kiedyś, o ile dobrze pamiętam, "Magazyn Ekspresu Reporterów" był emitowany w środy, a zaraz po nim, ten wykrzyknik właśnie. Nawet nie chcę tego szukać na Youtube, bo cały dzień miałabym zniszczony, i to nawet po tylu latach. Zastanawiam się, czy ktoś z Was to pamięta. Nic mnie tak nie przerażało w dzieciństwie, w telewizji, jak ten program właśnie. Dobrze, że od lat już go nie emitują. No, ale dziś, to od razu bym go przełączała, hahaha. W latach dziewięćdziesiątych było sporo takich czołówek, które były przerażające, odstraszające. Ale te programy miały oglądalność, mimo wszystko. Dziś już takich nie robią. Ale to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze cos kojarze ten dzwiek zbitego ekranu, ale nie moge sobie przypomniec co to bylo i jak sie nazywalo :D moze poszukaj na yt tylko nie ogladaj hahaha po prostu kopiuj-wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaram się poszukać informacji na temat tego programu, ale może być trudno, bo już kiedyś próbowałam i niczego nie znalazłam. Jak tylko wpadnę na jakiś trop, tak od razu dam znać, jaki tytuł nosił ten program oraz czego dotyczył. Ale filmików oglądać nie zamierzam, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się znaleźć pewną informację na jednym z for internetowych. Wychodzi na to, że dobrze wszystko pamiętałam - to było coś związanego z "Magazynem Ekspresu Reporterów", ale nie przypuszczałam, że ten przerywnik (bo to nie był program) był emitowany jeszcze przez taki długi okres czasu. Jeśli link, z jakichś powodów, nie wklei się prawidłowo, to zainteresowani mogą wpisać frazę: "TVP dawniej - Strona 28 - Forum media2.pl". W ogóle, jest to bardzo ciekawy temat, dotyczący historii programów TVP, od czasów jej powstania. Można się dowiedzieć czegoś nowego, przypomnieć stare programy. Na stronie 29-tej jest zawarta odpowiedź na nurtujące mnie od lat pytanie. Dziwne, że wcześniej nie wpadłam na ten link. Może źle szukałam, hehehe. Adres do tej strony: http://forum.media2pl./viewtopic.php?f=39&t=100&start=405 Nie tylko ja, jak można przeczytać, uważałam tę melodię za przerażającą, hehehe. Dzięki temu linkowi przypomniały mi się także dżingle TVP Katowice i TVP Kraków, które pamiętam z lat dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, znalazłam jeszcze jeden link na temat tego przerywnika: http://forum.nostalgia.pl/viewtopic.php?f=8&t=1743&start=1740 Ewentualnie, wpisując w wyszukiwarkę: "POSZUKUJĘ - WPISZ PYTANIE, jeśli CZEGOŚ SZUKASZ - Strona 117 - NOSTALGIA.PL" W tym linku jest trochę więcej informacji o tematyce tego krótkiego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia rzecz, jaką udało mi się znaleźć na temat tego przerywnika, to informacja z archiwum programu telewizyjnego TVP1, bodajże z roku 1998, gdzie było napisane, że od 16:30 do 17:00 był emitowany program pod tytułem... "Wykrzyknik" (odkrywcze, nie ma co, hahaha). Ale to może się nie zgadzać, bo to było krótkie, kilkuminutowe pasmo. Chyba, że emitowali po kilka odcinków, to wtedy tak. Potem był, jak teraz, "Teleexpress", a przed "Wykrzyknikiem" - jakiś serial, bodajże. Nie jestem pewna, czy piszę o tym samym programie, ale coś mi mówi, że to może być to. Niestety, w archiwum nic nie ma. A Wikipedia, to już w ogóle milczy. No, ale może to i dobrze... Hahaha. Wychodzi na to, że "Wykrzyknik" był emitowany na obu kanałach TVP, ale zawsze wpadałam na niego tuż po "Magazynie Ekspresu Reporterów", i to mnie mogło zmylić. Jeśli ktoś gdzieś znajdzie jeszcze jakieś inne informacje na ten temat, to niech się podzieli. Dziwne, że nie ma ani filmików, ani zdjęć z czołówki w archiwum G...... Chyba, że źle szukam, heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, szkoda bo tez staralam sie znalezc na yt i google. Niestety, pustka :D jak cos znajde to na pewno dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.04 Udalo mi sie cos znalezc, ale niestety zadnego filmu nie ma :( Znalazlam stary program telewizyjny z 1999 roku i tam o 21:00 szedl Wykrzyknik - show Mariusza Pucyło i trwalo 30 min, po tym leciala Panorama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×