Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domi3c7

jakie pytania na sprawie?

Polecane posty

Gość domi3c7

Witam wszystkich.Proszę o poradę wszystkich doświadczonych w tej kwesti...Otóż 27 stycznia mam rozprawe rozwodową bez orzekania o winie,jednak nie mam pojęcia na jakie pytania powinnam przygotować sobie odpowiedzi...Boję się ,że pod wpływem stresu i tego całego oficjalnego przebiegu sprawy może mnie ogarnąć ,,pustka umysłu,,....więc chciałabym się przygotować(w miarę moich możliwości)...Z niecierpliwością czekam na odzew..:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldksjfhvkdjfgsdfgsd
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi3c7
Proszę o szybki odzew!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponpon
najpierw jedna strona odpowiada,potem druga.Pierwsza z reguły jest kobieta.Pytania typu: co wg pana/pani bylo zrodlem najczestszych konfliktow? co powodowalo ze nie mogliscie sie porozumiec? jesli nie mieszkacie razem-to od jak dawna? czy istnieje miedzy wami wiez fizyczna? od kiedy nie ma tej więzi? czy dzieci są swiadome ze rodzice chcą sie rozwiesc? jak zareagowaly na tę wiadomosc? czy kocha pan/pani męża? czy pracuje i gdzie? ile zarabia?(potrzebne zaswiadczenie o zarobkach)jakie są wydatki na dzieci? mowa tu o szczegolnych wydatkach np.choroby stale , przewlekle, jezyki obce, basen, tance, zajecia dodatkowe na ktore aktualnie uczeszcza.Jaki jest koszt utrzymania czyli czynsz, gaz, prąd, telefon, internet, jesli dzieci mają telefony komorkowe to tez sie to podaje.Raczej sąd nie pyta o takie rzeczy jak koszt jedzenia, ubran itp.Pewnie mają jakąs ustaloną srednia stawke dla okreslonych przedzialow wiekowych.Czy widi pan/pani mozliwosc poprawy sytuacji miedzy wami(chodzi o to ze rozklad pozycia musi byc staly i nieodwracalny aby orzec rozwod)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi3c7
Bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedz....z całą pewnością bardzo mi pomoże w moich przygotowaniach do rozprawy...Dziękuje i serdecznie POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×