Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arleta M

Nie pojawi się na rozprawie- pilne!

Polecane posty

Prosze Was o rade. D owiedzialam sie z wiarygodnego zrodla ze kochanka wezwana na swiadka nie pojawi sie na rozprawie i ze ma zaswiadczenie lekarskie z uwagi na bol kregoslupa.To oczywiscie fikcja. Rozprawa za tydzien,zastanawiam sie jak to sie moze potoczyc skoro to ja ja wezwalam na swiadka, czy moge z niej zrezygnowac itd? A jesli nie t o czy Sedzina przeslucha nas, a ona caly czas moze odwlekac swoje przyjscie do sadu i tak w nieskonczonosc? Jak to wyglada? I jeszcze jedno pytanie, rozwod trwa juz 1,5 roku (mąż ciagle cos wymysla) dostaję 200 zl na synka (6lat). Dalam pozew o alimenty 14 miesiecy temu i maja byc zasadzone przez ten Sąd, w ktorym toczy sie sprawa rozwodowa. Czy moge poprosic Sedzine na tej sprawie zeby w koncu zasadzili te alimenty, bo ja juz nie wyrabiam finansowo... Poradzcie cos. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zjebalam
bo jajpierw sie daje o alimenty a potem sie rozwodzi jest szybciej .przygotuj sobie swiadka innego ,jakas kolezanka np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofago kawa marago
alimenty mozesz miec zasadzone od reki, niezaleznie od rozwodu. Wnies osobna sprawe tylko o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, ale czy mogę teraz tak po prostu przyjść sobie z innym świadkiem ? sprawa juz za tydzien... a alimenty dalam pozew juz ponad rok temu, ale ma byc rownoczesnie z ta sprawa i tak sobie czekam.. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol
na rozprawie rozwodowej wystąp we wniosku o alimenty podaj kwote trzeba miec tez zarobki byłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaswiadczenia ozarobkach juz dwa razy dawalismy w Sadzie. Nawet na ostatniej sprawie. I jak na razie nie ma o alimentach mowy. A ja kwyglada sprawa swiadka ktory sie nie pojawi? Mozna od razu przed sprawa zglosic nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjiosndifr
nie mozesz sobie ot tak przyjsc z nowym swiadkiem. Musisz zwrócic sie do sądu o powolanie swiadka "jan nowak" na okolicznosc..... Alimenty? wystąp z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa, wtedy dostaniesz pieniazki przed ostatecznym wyrokiem w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
złóż na sprawie wniosek o tymczasowe zabezpieczenie alimentów na czas trwania rozprawy - motywując to własnie przedłużającym sie postępowaniem. Wg mnie jeśli sprawa o rozwód jest w toku, to nie da się już wyłączyć sprawy o alimenty. zgłoś się do adwokata, pomoże ci napisac pismo procesowe, albo spróbuj sama: http://www.serwisprawa.pl/artykuly,83,5,postepowanie_w_sprawie_rozwodowej___zabezpieczenie_powodztwa jeśli twój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, to i mężowi odpadnie powód do przeciągania postępowania:0 mam nadzieję, że wniosłaś o alimenty od dnia złożenia pozwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wielkie dzieki To wygladalo tak, ze napisalam pozew o alimenty 14 miesiecy temu, bo mąż zdeklarowal sie placic 400 zl, ale jak sie nie zgodzilam na rozwod bez orzekania winy to mi placi 200 zl od tego czasu. Ale to stanowczo za malo, a rozwod juz tyle trwa.Jednak sąd wydz rodzinnyprzekazal moj pozew do Sadu, ktory prowadzi sprawe rozwodowa i tak sie to ciagle przedluza... Czyli musze zlozyc ten wniosek. Dziekuje Wam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×