Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lomzinggg

Potrzebny sposób na alimenciarza

Polecane posty

Hej. Czy któraś z was mogłaby polecić mi dobrego windykatora? Czy np ten jest dobry https://www.aif.com.pl/kontakt/dane-kontaktowe/ ?Mój był mąż parę miesięcy temu przestał płacić alimenty i zaczyna się robić kiepsko. Chciałabym też byście mi poradziły, co jeszcze mogłabym w tej sprawie zrobić by zabezpieczyć się na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam ci dobrą rade... weź sie za robote kurfo a nie windyfikatorzy ci sie marzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Windykator może POPROSIĆ twojego byłego męża o spłatę. I tyle może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko. Windykator może dużo więcej - może twojego alimenciarza cmoknąć w wentyl. Aż mu sie pompa zassie... Więc posłuchaj rady gościa dziś , bo ci sie zrobi jeszcze kiepściej!!! Aż zaczniesz trzeć tyłkiem po zielonej trawie.... Do ogółu -> ale se (biiiip) znalazła sposób na życie i źródło utrzymania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego ostatniego frajera. Gościu dla Twojej wiadomości alimenty się płaci na dziecko nie na kobiete było dziecka nie robić jak teraz ci sie go utrzymywać nie chce. Dla reszty w takiej sytuacji polecam podać rodziców frajera o alimenty. Najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×