Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziaaaaaaaaaaaaaaa

rozwód bez orzekania o winie

Polecane posty

Gość zuziaaaaaaaaaaaaaaa

Jeżeli wzięłam z mężem rozwód bez orzekania o winie, czy on może o cokolwiek ode mnie się upominać czy nie???? jakieś alimenty czy jakąkolwiek pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaaaaaaaaaaaaaa
nikt mi nie potrafi mi podpowiedzieć jak to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeeeee
i jezeli udowodni ,żemu się standard zycia pogorszył z powodu rozwodu to do pięciu lat druga strona może płacić alimenty,jesli sąd uzna że rzeczywiście tak jest i są podstawy do takiego zasądzenia. Sprawę podziału majatku też może założyć, jesli są podstawy.Tu akurat wina czy bez winy nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaaaaaaaaaaaaaa
ok, dzięki za informacje, szczerze jestem zdziwiona, bo myślałam że jedynie z orzekaniem o winie można druga strona ubiegać się o alimenty. to dotyczy 5 lat a potem napewno nic nie może ode mnie chcieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeeeee
po pięciu latach od rozwodu nie może się starać o alimenty ale co do podziału majątku to nie jestem pewna czy czas od rozwodu ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaaaaaaaaaaaaaa
akurat podział majątku mnie nie interesuje, bo ani mieszkania ani samochodu wspólnego nie mieliśmy więc spoko:) ale z tymi alimentami to jestem niesamowicie zdziwiona. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeeeee
aha, sprawa alimentów odpada jeżeli ten ,kto ewentualnie wnosiłby o to zawrze związek małżeński.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka razy piec
podzialu majatku mozna żądac w kazdym czasie. Z alimentami tak jak napisane powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż np
brużdzi mi naokrągło mimo że jesteśmy po rozwodzie bez orzekania o winie,mamy małoletniego syna którym ja sie zajmuje.Mąż stracil prace(podobno twierdzi ze przez to iz musial opuscic moje mieszkanie i wyprowadzic sie poza miasto) i teraz namietnie ciąga mnie sądach żądając zadośćuczynienia za jego pogorszone warunki materialne bllllleeeeee wlecze sie to za mna juz 3 lata.........mam dosyc..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaaaaaaaaaaaaaa
i musisz mu coś płacić?? i jedno pytanie czy jesteś z kimś związana?? Przepraszam za tak bezpośrednie pytanie, ale zastawiam się czy mój były nie wpadnie na taki genialny pomysł:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż np
No wlasnie chodzi o to ,że jestem teraz z facetem któremu nie brakuje kasy ,ma dobra prace ja zreszta tez.I mojego męża to wlasnie w oczy kole,narazie sąd nie zasadził dla niego zadnej kasy ale ile sie musialam nagimnastykowac,udowadniac ile wydaje na dziecko ile na leczenie,normalnie wyprali mnie z wszystkich rachunków.Mój mąż jednak czuje sie pokrzywdzony a najbardziej go boli mieszkanie ktore dostalam po babci(ale chociaz ona byla przewidujaca i jest ono odrebna wlasnoscia).Najbardziej mnie przeraza,ze niedosc iz utrzymuje dziecko i jest mi ciezko to jeszcze takiego lenia bede musiala sponsorowac.Mam nadzieje,ze odpusci,jak narazie sprawy rozstrzygala sedzina kobieta i chyba mnie poprostu zrozumiala ale co bedzie dalej to niewiadomo.Kolejna rozprawa za miesiac az sie boje pomyslec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaaaaaaaaaaaaaa
Dla mnie to jest przerażające, jest rozwód i nim mnie już nie łączy z moim byłym mężem. Natomiast ostatnio dowiedziałam się od znajomego (bo z byłym nie mam kontaktu) że on jest zły że awansowałam i aż się boję, czy nie zrobi jakieś głupoty:(:( mój mąż np trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli na rozprawie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż np
zuziaaaaaaaaaaa wielkie dzieki.Powiem Ci jedno:faceci sami w sobie nie sa tacy inteligentni zeby o takie rzeczy sie rzucac i walczyc.Najgorsze jak kieruje nimi inna kobieta.I u mnie wlasnie chyba tak jest;) mam wrażenie nieodparte ,że calą tą akcje zawdzięczam kochanej mamusi pokrzywdzonego synka.Tak to juz jest.Szkoda ze on nie widzi jak przez takie utarczki sadowe cierpi nasz syn.Ale to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszka aisz
mój mąż np a czemu cierpi przez to wasz syn? czyzbys do sadu go seba brała? bo nie rozumiem tych jego cierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż np
Niewiem co trudnego tutaj do zrozumienia.Ma juz tyle lat ,ze rozumie o co walcza rodzice.Jak odpowiedziec na pytanie;Mamuś nie kochacie mnie na tyle żeby przestać walczyć??? Dziecko cierpi za winy rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieeee
czy mozliwy jest zaoczny rozwod bez orzekania o winie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×