Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akka_M

amore 14 - super książka o pierwszej miłości

Polecane posty

Gość akka_M

polecam gorąco, jest rewelacyjna ;) czytałam jednym tchem i teraz koniecznie muszę zdobyć inne powieści tego autora (Federico Moccia). fabuła świetna, wkręcająca, zwroty akcji i w ogóle wszystko po prostu niesamowite :) http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=40414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaobeta
Dostałam ja na Walentynki- świetny pomysł z ta kłódeczką, właśnie wróciłam z nad Wisły gdzie topiliśmy kluczyk:))) Od jutra zabieram się do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eufrozynka
Podobne utwory tego Autora............też super: http://gourl.org/nz8 kapitalnie się czyta...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka_M
no ja już zdobyłam "3 metry nad niebem" i "tylko ciebie chce", dziś zaczynam czytanie :) "amore" była przegenialna, na bank niebawem do niej wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thellma
klikajcie linka- ja wolę książki papierowe, poza tym czy takie ściąganie sobie PDFów to nie jest kradzież, hm?:) Co do Amore14- ja się tak przymierzam do kupna chyba z tydzień, dzis poczytałam trochę recenzji w necie i jestem pewna- bedę ja miała:=>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliyka
wczoraj mi kumpela z klasy pożyczyła i od wczoraj to czytam, póki co niewiele udało mi się przeczytać, bo dopiero "wrzesień" kończę (już po szalonej imprezie jest:D) ale mi się podoba - trochę jak bridget jones, ale bardziej na czasie i ciekawsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotteX
Hej, ile kosztuje ta książka? I gdzie kupowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibsiCo
Ja kupiłam w księgarni internetowej za ok 33 zł. W zwykłej księgarni może być parę zł droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccarolinaa
Najlepiej kupować w necie. Ja dostałam, więc Ci nie powiem, ale generalnie ksiązka jest tak fantastcznie napisana, że będę ja polecac kazdemu. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×