Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nate_nate

Co czytać ?

Polecane posty

Gość nate_nate

Lubię książki takich autorów jak Schultz, Masłowska, Gombrowicz, Nabokov, Jelinek, Kafka ... ale większość ich dziel już przeczytałam. Może znacie jakiś pisarzy i ich teksty podobne do wymienionych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bibliotekach są
całe regały ksiązek fajnych aautorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
jasne ,że są tylko jak odróżnić badziewie od czegoś dobrego ? wiem już , że im bardziej kolorowa okładka tym bardziej z daleka trzeba się trzymać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatata.,
ja lubie Grochole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
i to się nazywa "do jutra" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
czytałem coś jakiegoś szwdedzkiego autora , ale niestetynie pamiętam jakiego , te szwdedzkie nazwiska są takie podobne :p :0 okładka była zachęcajaca , ponura i bez wyrazu , do tego drobny druk i była całkiem fajna , może to larsson , cholera wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
czytał ktoś moze "układ " , elia kazan - autor , nie wiem czy jest sens się zabierać bo coś nie za bardzo mi się chce a z bibliioteki już "gniewne listy ślą" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam prozę Jarosława Iwaszkiewicza, bardzo fajne opowiadania pisał, niektóre straszne, niektóre pouczające, ale wszystkie niezwykle interesujące i wciągające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
na tych erotycznych , czy uczuciowych same debilne tematy , prowokacje i tyle ludzi pisze z mniejszym lub większym sensem , gdyby tak któs tutaj zrobił prowokacje , i ludzie sie wpisywali , żeby ciężko było nadązyć z czytaniem ...... marzenie ścięteej głowy :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
to samo o filmach , ostatni w miarę sensowny topik o filmach to udzieałem się na : ciąża poród coś tam coś tam łooooooooooooooo matkoooooooooooo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×