Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karbak1

Dla twórczych - propozycja nie do odrzucenia

Polecane posty

Gość karbak1

Dlaczego to zaproszenie umieszczam na forum kobiet? Cóż, mam wrażenie, że przez to forum dotrę do kobiet, które mają własne zdanie, własne plany i marzenia. Być może problem profilaktyki nie dotyczy Ciebie, ale wierzę, że jest to temat dla Ciebie ważny, bo od tego zależy świat w jakim przyjdzie nam żyć :) Twoje dziecko nie chcę Cię słuchać? A może potrafisz się dogadać ze swoim nastoletnim dzieckiem lub sama jesteś nastolatką i wkurza Cię mówienie "nie pij", "nie pal"? Liczę, że nie przejdziesz wobec tego tematu obojętnie! Treść zaproszenia poniżej: Zapraszamy do współtworzenia platformy publicystycznej, która znajdować się będzie na stronie PaT-Wielkopolska i będzie częścią Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznego PaT (Profilaktyka a Ty, Profilaktyka a Teatr). Jeśli piszesz, tworzysz, chcesz wyrazić opinię dotyczącą rzeczywistości, to masz okazję się zaprezentować. Nie odpowiada Ci sposób mówienia o profilaktyce? Chcesz opisać reakcje młodych ludzi objętych działaniami profilaktycznymi? A może masz innowacyjne pomysły na zdrowe życie - bez nałogów. Nie ważne ile masz lat, co robisz. Tu liczy się tylko to, że chcesz tworzyć i masz coś do przekazania innym! Forma literacka i tematyka prac jest dowolna. Najlepsze prace zostaną opublikowane na naszym portalu, a najbardziej zaangażowani autorzy otrzymają stosowne zaświadczenia. O Programie PaT możesz dowiedzieć się ze strony: http://pat.policja.gov.pl/. Strona PaT-Wielkopolska zostanie w tym miesiącu oficjalnie otwarta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo czy za pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbak1
Są to działania w ramach wolontariatu. Można otrzymać zaświadczenie. Niestety, nie przewiduje się finansowych wynagrodzeń. Mam nadzieję, ze nie jest to najważniejsze :) I nie zniechęci to Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popełniłaś błąd: " nie ważne", powinno być "nieważne"... A to już dyskredytuje Ciebie w moich oczach... Jaką mam gwarancję, że ta propozycja pisania na jakimś tam portalu, będzie godna zaufania... Jestem grafomanką, uwielbiam pisać... Nie potrafię mówić, o dziwo ??? Nad ekranem komputera puszczają emocje, anonimowość powoduje wylewość uczuć i przekaz słów... Być może zbyt duże wymagania wobec siebie, krytyka, powoduje zahamowania... Pozdrawiam :-))) Tesss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbak1
Dziękuję za zwrócenie uwagi:) Przy tej ilości pracy, którą mamy, czasami popełniamy błędy. Niestety... Wierzę jednak, że choć w świecie liter i literek poprawność ma znaczenie, to ważniejsza jest idea. Ludzie są nierozsądni, Nielogiczni i zajęci sobą, KOCHAJ ICH MIMO TO! Jeśli uczynisz coś dobrego, Zarzucą ci egoizm i ukryte intencje, CZYŃ DOBRO MIMO TO! Jeśli ci się coś uda, Zyskasz fałszywych przyjaciół I prawdziwych wrogów, STARAJ SIĘ MIMO TO! Dobro, które czynisz, Jutro zostanie zapomniane, CZYŃ DOBOR MIMO TO! Uczciwość i otwartość Wystawią cię na ciosy, BĄDŹ MIMO TO UCZCIWY I OTWARTY! To, co zbudowałeś wysiłkiem wielu lat, Może przez jedną noc lec w gruzach BUDUJ MIMO TO! Twoja pomoc jest naprawdę potrzebna, Ale kiedy będziesz pomagać ludziom, Oni mogą cię zaatakować, POMAGAJ IM MIMO TO! Daj światu z siebie wszystko, A wybiją ci zęby, MIMO TO DAJ ŚWIATU Z SIEBIE WSZYSTKO! Matka Teresa z Kalkuty Orędowniczka POKOJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jestem z imienia Teresa... jak Matka z Kalkuty... Hej !!! ale czy ze mnie orędowniczka pokoju... hii... ;-))) na pewno chciałabym Ludziom oddać wszelkie zło i dobro tego świata w jego wspaniałej formie, w miłych słowach , pewnie jutro będę żałować tego co napisałam w tej chwili namiętnej, beztroskiej wyuzdaności myślenia... Tesss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×