Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .marzycielka.

O czym napisac książkę?

Polecane posty

Gość .marzycielka.

Hej wam wszystkim, właśnie się zastanawiam o czym napisac książkę. :) Wcześniej pisałam, nawet sporo i chcę znów do tego powrócić, nie chce całej książki tlkyo jakiś ciekawy TYTUŁ a fabułę wymyslę sama, bo tytuł musi być mega ciekawy bo amm słomiany zapał do cienkich książek. Najlepiej fantasy, o demonach i jakieś takie wiecie że wciągają, zeby TYLKO TYTUŁ PRZYCIĄGAŁ JUZ A JA ZADBAM O RESZTĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jest modnie pisac
o romansach z wampirami, wiec cos na zasadzie "Romans z wampirem" lub "Mój chłopak wampir" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, j/w:):):)
Kochaj mnie wampirze seks z wampirem wampirzyca zakochana w wampirze itp....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepleple
''Dziady i skrzynia umarlaka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjhgj
o fiucie pażdiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka23
napisz książkę, która będzie doprowadzała do płaczu, taką która będzie niesamowitą przygodą. Możesz np. napisać o jakieś zagubionej dziewczynie, która przeżywa najgorsze dni swojego życia, która chce popełnić samobójstwo, bo nie ma chęci do życia, popada w złe towarzystwo, zażywa narkotyki, kaleczy sie, ucieka z domu, aż w końcu spotyka na swej drodze ludzi z innego świata, chcą jej pomóc ale później okazuje sie że są to potwory a nie ludzie i ją np zabijają. Potem możesz napisać że trafia do piekła i widzi to co sie dzieje na ziemi, że np świat sie zmienia w jedno wielkie zło, że zabijają jej rodzine przyjaciół których miała wcześniej i tam możesz już wymyślić co dalej. Napisz coś co trafia do człowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka23
a tytuł moze być np. "W pogoni za śmiercią" albo "Zagubiona i martwa" albo "Droga do piekła" albo "Krwawe myśli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziattttttttttttt
Jeżeli ktoś podsunie Ci pomysł,to już nie będzie tak do końca Twoja ksiązka.Ja bym nie miała satysfakcji, opierajac się na cudzym pomyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×