Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda_aa

Planeta 51

Polecane posty

Gość Jagoda_aa

Słyszała któraś z Was o nowym filmie twórców Shreka? Nazywa się Planeta 51. Widziałam ostatnio zwiastun w kinie, zapowiada się świetnie ;) Szkoda, że polska premiera dopiero za tydzień... Orientujecie się, kto będzie dubbingował polską wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne! Kto nie słyszał?! Plakaty i zwiastuny są po prostu wszędzie, ja czekam na tą bajkę odkąd usłyszałam, że w ogóle coś takiego ma się pojawić ;) Już siedzę jak na szpilkach czekając do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezilda
ja też się nie mogę doczekać premiery tego filmu!!! To jeden z tych filmów, które muszę zobaczyć w tym kwartale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazuka
To z tego filmu jest ta scena, w której kosmonauta i kosmita spotykają się i polemizują z sobą, który z nich jest kosmitą?:) Bardzo fajna i śmieszna scenka. Liczę na to, że w tymi filmie będzie takich więcej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrtka
Widziałam już zajawkę i nie mogę się doczekać. Film zapowiada się świetnie! :) Ciekawy motyw z zamianą ról. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zreplikant
A mi podobała się ta scena z podawaniem dziecku lekarstwa:) Nie wiem, czy widzieliście w trailerach. Ciekawe ile śmiesznych gagów nam twórcy Planety 51 pokażą w tym filmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planetaaaa
Oglądałam po angielsku, bo też widziałam zwiastuny i nie mogłam się doczekać. Jak dla mnie, prawie wszystkie śmieszne sceny pokazane w zwiastunach, ledwo do końca wytrwałam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_aa
Ooo widzę, że więcej osób czeka na ten film :) Mam nadzieję, że po premierze, też będziemy mieli dużo do powiedzenia :) Liczę na dobrą zabawę w kinie! A co z tym dubbingiem? Orientujecie się, kto się tym zajął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaliśmy i się doczekaliśmy, nie wiem jak wy ale jak dla mnie wielkie TAK! :) Świetna animowana komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadlak
Ja od dziecka lubiłem oglądać animowane bajki, i tak mi już zostało:). A tak na poważnie Planeta 51 bardzo mi się podobała. Pewnie niedługo pewne dialogi typu: "Dlaczego jestem gwiazdą? Bo mam wielką rakietę" staną się tak popularne, prawie tak jak w Shreku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×