Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukator

poszukuje filmu, dramatu, poleccie jakiss

Polecane posty

Gość szukator

szukam jakiegos dobrego filmu, najlepiej dramatu. najlepiej cos w stylu południe północ, wszystko co kocham czy remember me, ale tez podobaly mi sie np smak życia czy życie jest piękne. nie pogardziłbym też czymś w stylu american history czy fanatyka nie wiem czy poprzednim razem sie temat w koncu zalozyl, dlatego zakladam drugi raz, jak cos to przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukator
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukator
eh, chyba trafilem na zle forum ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
no, najwyraźniej źle teafiłeś-aś , :) mogę ci polecić dwa filmy , poleciłem je już komuś , i osoba była zadowoona ,więc chyba też ci się spodoba :) córka botanika , melodramat chiński , o miłości dwóch dziewczyn , bardzo ładnie sfotografowany , fajnie opowiedziana historia , zawieście czerwone latarnie , też chiński , trochę starszy , o młodej dziewczynie która trafia do bogatego chińczyka , jako jego czwarta żona . bardzo ciekawa historia , dramat , który toczy się właściwie tylko w tym wielkim domu , dobrze zagrany , ciekawe postacie , warto obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj szukaj
wyznania gejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukator
o, jednak jest odzew :) melodramat.. to akurat raczej nie dla mnie :) ale może spróbuję? dzięki wielkie wyznania gejszy już chyba widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acabaca
Cos w stylu Fanatyka i American history X, to może nie do końca, ale z ostatnich filmów bardziej dla meskiej publiczności to Prorok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acabaca
A tak na marginesie to przed chwila trafilam na kafeterie i to jest jedyne podforum, ktore w pewnym stopniu przypadło mi do gustu. Ale widze, ze tu pustki są straszne. Ludzie wola klepac o d.u.p.i.e maryni na innych podforach. Ci co maja coś ciekawego do powiedzenia siedza na innych stronach. Ktos moze mi jakaś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka 33
obejrzyj sobie film pt BANDYTA wiem tytuł głupi ,zdaje sie po nim ze film ze traktuje o "zabili go i uciekł " Tymczasem jest to głęboko zapadający w pamięc dramat ,o wewnetrznej przemianie , życiu i smierci dzieci w rumuńskim hospicjum . Do tego genialna muzyka Lorenca. Daję Ci swoją głowe uciać że nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernica ze szczecina
A ja dzis po raz kolejny obejrzalam Ojca Chrzestnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76767878
Oszukana W stronę morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka 33
76767878 podpisuję się obiema rękami , super filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_powietrzem__
oszukana mała moskwa kochanice króla bękarty wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"American beauty", "Requiem dla snu". Mylicie dramaty z melodramatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka 33
mnie sie american beauty w ogóle nie posobało ,nie wiem czemu ,wszyscy chwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukator
o, widze ze temat odzyl :) a zatem zastosuje sie do swiatłych rad! pare pozycji mi podpowiedzieliscie, zobaczymy co to za dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acabaca
Też sie ciesze, ze wątek odżył:) juz myślam, ze to forum widmo i nikt tu nie siedzi;) a szkoda by było! Ktoś wyżej podpowiedział Ojca Chrzestnego. To ja z klasyki dodam 'Chłopcy z ferajny' i 'Czas apokalipsy'. Ten ostatni mi nie przypadł do gustu, ale moj Maż ten film obejrzał dwa razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graz
"Pogorzelisko" - francuski film, reklamowany jako kandydat do Oscara 2011. Jest teraz w kinach w większych miastach. Niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldboy yyyyyy
polecam oldboy ciezkie mocne kino , koreanski dramat, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acabaca
O tak - Oldboy to bardzo dobry film! Ciezki jak napisał autor powyżej, ale warto go zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×