Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdaggdte

a ja jestem szczesliwa

Polecane posty

Gość sdaggdte

i to nie z powodu 2 osoby( jestem samotna) tylko z tego powodu ze jestem i mam gdzies facetow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też:) bo wiele lat temu nauczyłam doceniać się to, co mam, a mam wiele: zdrowie rodzinkę, która choć czasami doprowadza mnie do szału, to jest O.K, przyjaciół od kilkunastu lat, pracę... i że słońce świeci i mogę to widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieekawska
miss brown >masz zdrową rodzinke-a to jest już baaaardzo dużo ja niestety niem takiego szczęścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja rodzina też nie jest okazem zdrowia, doceniam to że mnie nic nie dolega... patrząc na mojego ojca aż mi wstyd narzekać : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieekawa--> pisałam, że ja mam zdrowie, ale rodzinka... różnie bywało. Generalnie to rodziców mam w starszym wieku niz moi rówieśnicy, ale sie trzymaja, acz też przeszli wiele. Życzę każdemu, żeby tak cało wychodził z chorób jak moi. Nie szkodzi, że teraz stosy leków biorą, ale są sprawni i pogadać mozna i pokłócić sie też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieekawska
u mnie też już wiele przeszli:( i miało być wszysko ok,okazało sie że nie>przerzut do płuc,generalnie gdyby nie znajomości to mojej mamy niktby nie leczył,bo wcześniej lekarz stwierdził że nie ma sensu....no cóż jesteśmy na początku tej walki,może nam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieekawa--> trzymam kciuki i życzę wszystkiego, co najlepsze:) Wierzę, że uda Wam się. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieekawska
dzięki🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×