Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lykpowietrza

a ja mam dosyc

Polecane posty

Gość lykpowietrza

Mam dosyc wiecznego robienia dobrej miny do zlej gry. Dlaczego panowie ze szczesliwych dziewczyn robicie nieszczesliwe zony. Nie staracie sie... Durnowate magazyny klepia co mam robic , by mezczyzna zechcial laskawie byc ze mna. Moze ktos wreszcie powie mi jak odejsc od chlopa, ktory o mnie nie dba, żeby cala rodzina nie rzucila sie na mnie z pretensjami o egoizm, glupote, brak czci i wiary. Bo jak narazie to mezczyznom doradza sie jak rwac laski gdy zona nie widzi, a zonkom jak to gowno maja lyknac bez mrukniecia. A do tych trzecich...nigdy w zyciu swiadomie nie wpakowalabym sie w trojkat, bo mezczyzna, ktory klamie jest klamca, a klamca to czlek ktoremu prawde to sie zdarza mowic przypadkiem , wiec nic nie pomoga tu wdzieki i mrugania, bo nastepnym razem zdradzi cie z brzydka, gruba, stara, bo ta nie bedzie TOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greiff
dobra dobra, swietej to ty nie udawaj klamiecie tak samo czesto albo i czesciej 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lykpowietrza
a znasz mnie , ze tak piszesz? rzadko kiedy pisze cos na forum, raczej czytam. i niestety... pelno tu sfrustrowanych dziewczyn, zon, kobiet , i o czyms to chyba swiadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitamłyk
Tak dobrze Cię rozumiem. mam to samo. Dałam sobie rok czasu. Góra półtora. Z konkretnymi dwiema datami.Jak nic się nie zmieni, to znikam stąd. Dość tego nieszczęścia. A tego powietrza to mi już dawno brakuje. Pomału pora się stąd wynosić. To tyle, reszta niech będzie milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×