Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gagaojka

co o tym sadzicie?

Polecane posty

Gość gagaojka

planujemy z narzeczonym wspolna przyszlosc, bardzo sie kochamy i jest cudownie. Na razie nie mieszkamy razem, ale staramy sie bardzo zeby w koncu sie jakos udalo rozpoczac 'prawdziwe zycie' Ostatnio jakos w rozmowie wyszlo, ze misiek myslal ze jestem w ciazy. Powiedzialam ze nie (czyli prawde), ale zapytalam co by zrobil i jakby zareagowal gdybym byla. Odpowiedzial z usmiechem ze zly na pewno by nie byl i pomacal mnie pieszczotliwie po brzuszku:) Jak myslcie czy faceci w takich kwestiach mowia prawde?? Ja zdalam sobie sprawe z tego ze chcialabym miec dzidzie, nawet przed slubem.. a misiek? sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska _____
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy tylko od niego. Jeśli planowałbym przyszłość z kobietą i chciał z nią zamieszkać to nie miałbym nic przeciwko dziecku. Więcej cieszyłbym się jak oszołom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaojka
Mamy po 22 lata, moze to wam sie wyda dziwne i powiecie ze jestesmy za mlodzi, ale sa rozni ludziei, rozne historie, wiec trzymam sie tego czego chce w zyciu.. Chyba pogadam z moim miskiem o tym, nie bede go do niczego zmuszala, ale po prostu porozmawiamy. Co on o tym sadzi itp:) dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×