Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robić by go nie stracić?

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy razem 3 lata. Mamy po 20 lat. Ostatnio bardzo złe się między nami działo, on dużo prowokowal kłótni o byle co, kiedy ja próbowałam go uspokajać to nic nie dawało. Nie mogłam do niego dotrzeć, przez co nie mogliśmy się w ogóle dogadać, wiec nasze spotkania były bez sensu. Wcześniej tez były zgrzyty, ale prędzej z mojej strony, teraz on się zachowywał jak baba z okresem albo i gorzej.. przed wczoraj udawał miłego, chciał iść na spacer, po czym później stwierdził ze mu się nie chce i to było na żarty. Później zapytał się czy dziś będziemy uprawiać sex, na co zareagowałam negatywnie, bo kurczę robi mnie w bambuko ze spotkaniem a później się pyta o sex. Stwierdził ze będzie siedział w domu i się nie spotykamy. Na końcu ze mną zerwał, mówiąc ze nie pasujemy do siebie i nie umiemy się dogadać. Pytanie, jak mam się dogadac z kims kto na samym początku robi fochy i ma chamskie zachowanie. Kocham go i nie chce się rozstawać, dziś mamy mieć rozmowę o tym wszystkim... Dziewczyny co robić i co mówić mu żeby się w końcu ogarnął?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast szukać zgody to on odstawia takie akcje. Po co Ci ktoś kto udaje miłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie rozumiem siebie, wiem ze powinnam mieć go w tyłku ale nie umiem! Za dużo dla mnie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To desperacja a nie żadna miłość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez on cie poniza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×