Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migacz

Co zrobić z rozkapryszoną dziewczyną?

Polecane posty

Gość Migacz

Mój problem polega na tym że się zakochałem w dziewczynie o którą się bardzo starałem i bardzo szybko wyznałem jej miłość. Niestety ale efekt tego jest dosyć nieciekawy - ona traktuje mnie jako stronę której bardzo zależy. Dlatego często chcę żebym wyznawał jej miłość, mówił co o niej myślę i jak mi się podoba, natomiast ona sama często krytykuje mnie za moje zachowanie, sposób ubierania itp. Wcześniej cieszyła się jak dostała kwiatka, czy jak ją gdzieś zaprosiłem , a teraz jakoś widzę że zaczęła traktować to jako coś normalnego - dzisiaj to nawet kolor kwiatka jej się nie podobał. Czy jest jakiś prosty sposób żeby to odkręcić i żeby jej zaczęło bardziej zależeć na związku niż mi? Myślę że ona chce być ze mną ale po prostu chce wykorzystać to że ją tak traktuję i pokazać że jest górą. Dziewczyna ma tez bardzo mocny charakter ale z drugiej strony, ja nie chce jej stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań jej nadskakiwać , zacznij traktować trochę na dystans , pokaż że nie zależy aż tak bardzo na niej . Nie bądż na każde jej skinienie i zacznij byc trochę tajemniczy a zobaczysz że ona zacznie latać za Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź sobie mniej egoistyczna, mniej manipulujaca i po prostu sympatyczniejsza. To jedyna rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migacz
Niestety ale jestem za bardzo zakochany aby ją całkiem olać i szukać następnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to się męcz dalej skoro taaaki zakochany jesteś, ze szacunku do siebie nie masz :) pocieszę Cię: jesteś dla niej tylko czasoumilaczem, jeździ po Tobie bo jej na to pozwalasz ale ponieważ nie traktuje Cię poważnie to zostawi Cię jak tylko pozna bardziej odpowiedniego więc i tak Cie od siebie uwolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migacz
Niestety sam sobie jestem winny. Na początku już byłem dla niej za dobry- płacenie w restauracji całości rachunku, podwożenie do pracy, komplementy i ani się spostspostrzegłem jak ona się zmieniła z miłej dziewczyny na rozkapryszoną damę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest twoja wina,moj tez jest taki i bardzo go kocham,zasada jest jedna ktoś nie ceni to się zabiera przywileje,albo ogranicza,trafiles na gówniare,ja tez mam silny charakter jak ktoś nie doceni ma kare i nic mnie wzrusza,kochaj najpierw siebie ,podraznij ją gdy zachowuje się niewlasciwie,nie kupuj kwiatow jak będzie piszczeć dlaczego mow ze i tak ci się nie podobają kwiaty ode mnie a nawet się obraz z tej okazji,baw się tak samo jak ona,chyba ze chcesz się udusic i mieć dyktatora a po jakims czasie przypominać ślimaka bez głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zadzwoni zeby sie dzis spotkać to powiedz ze dzis nie możesz. Na następne spotkanie nie całuj na przywitanie niech ona wyjdzie z inicjatywa, nie proponuj wyjsć to ona zacznie sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×