Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rezydent analityk analizator

Czemu teraz wszystkie dziewczyny wyglądaja szablonowo?

Polecane posty

Gość rezydent analityk analizator

Czemu większość dziewczyn/kobiet wygląda bardzo podobnie? Tzn. na zdjęciach portalowych tj. - długie, proste włosy, przedziałek na środku - wykrzywione lub ściśnięte usta, z reguły pomalowane na ciemno-fioletowo (nerwica lub jakiś paraliż?) - spuchnięte wargi - krzywa postawa, tj. wypięty tyłek do zdjęcia - często na zdjęciach dodatkowo przyklejone uszy psa i powiększone oczy (jak przy problemach z tarczycą?) - dość spory dekolt - zdjęcia nóg w trampkach (zachęta dla fetyszystów) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No4
Jak to "dlaczego"? :D Bo faszyn from Raszyn. Bo owczy pęd. Bo brak kultu myślenia indywidualnego w Polsce. Innymi słowy - bo zaawansowana cywilizacja wyprzedza rozwojem homo sapiens sapiens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tego nie rozumiem wystarczy wejsc na jakąs fotke.pl, sympatie, instagram itp 90 procent wyglada tak jak piszesz, fotki w lustrze z zakrytą twarzą albo jakies dziwne pozy jakie dubstepy, wszystkie w dopasowanych spodniach własnie z wypietą dooopą jakby mialy lordoze, te same twarze , miny, masakra chłopaki to samo, ten sam ''casualowy'' styl, jakis streetwear czyli typowy chłam z sieciówek, to juz dresiarze w bluzach RPK wyglądają bardziej oryginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wszystkie o których piszesz chcą wyglądać za wszelką cenę "modnie", i gdy tylko wejdą nowe trendy w modzie to nagle wszystkie to małpują i wszystkie zaczynają wyglądać tak samo, zamiast kreować swój własny, indywidualny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo na fb, wypiety tylek i,, wydymane" usta, najczęściej Dziubek lub lekko rozchylone żeby było sexy. Wiadomo, one szukaja faceta a na fb to autoreklama. Ja nigdy dziubki nie robię, zawsze mam uśmiech i delikatny makijaż na zdjęciach, fajne ciuchy ale bez dekolt, często pofalowane włosy i się wyróżniam wśród takich dziun, prawie jednakowych ;). Przynajmniej nikt mi nie zarzuci że wyglądam tak jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak maja wygladac? To w tej chwili jest zwyczajny wyglad. Kiedys to byly dzwony i wyskubane brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.28 dziś za to są grube i czarne jak smola brwi odrysowane od linijki haha, pierwsze co się rzuca w oczy patrząc na twarz Dziuni :D a do tego Dziubek w pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha lordoza.. to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys byl tapir itp. Tez wszyscy podobnie wygladali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz farta, twoja narzeczoną odbiega od tego schematu: krótkie rozkraczone nogi rozchodzą się na boki nawet w czasie chodzenia, krótka męska fryzura, brak szyi, przygarbiona, zapuszczone stopy, męski sposób bycia z wyjątkiem grania na wspolczuciu: albo bardzo chora jest, albo wredna, bo ma kompleksy, albo nie zasluguje na miłość, bo jest chamską prostaczką. Jednym słowem masz farta, twoja jest nieschematyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ciuchy kupuje na imprezy w Raszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nawet dziewczyny na portalach dla lesbijek wyglądają lepiej i ładniej od hetero, mogę wam nawet wkleić taki profil to sobie porównacie, że hetero to sam plastik, poszukam, chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woof Woof
Teraz tak wyglądają, bo ich faceci im nie zwracają uwagi, że wyglądają jak idiotki, faceci spicznieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Ty się nasz pytasz dlaczego wszystkie Twoje znajome z fejsa czy innego insta wyglądają tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moim istagramie są same laski z tatuażami w t-shirtach zespołów metalowych.Tak działa algortym tej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HMmm bo programy z filtrami są podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mają gotowe szablony w programach komputerowych i appkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest dobrobyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy wciąż o nich... Bez kobiet żyć nie możecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma dobrobyt do braku mozgu? Brak wam klasy i stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad ta obsesja karyn na punkcie stylu i klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całym świecie są te same sklepy, te same ciuchy, ta sama tv a w niej te same programy, te same czasopisma, Dla koncernów to wygodne robią kasę na pikowanych kurtkach dwa trzy lata potem stają się niemodne i wszyscy na trzy cztery kupują nowe. Po co topić kasę w nowy program tv ,ryzykować jak można wziąć sprawdzony do tego promujący jedynie słuszny światopogląd. Dlatego i my stajemy się jak produkty zjeżdżające z taśmy produkcyjnej. Mnie osobiście bardziej od wyglądu przeraża myśl jak oni wplywają na nasze umysły Może z demokracji została już tylko fasada a my nie zdajemy sobie z tego sprawy i głosujemy wierząc naiwnie że coś zmieniamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sprobuj troche odstawac. Mam bardzo wyrazny styl i zlapalam pare razy ludzi na probach robienia mi zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOoo ja cenie indywidualizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak maja sie ubierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie tak samo, w USA też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaproponuj alternatywę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×