Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marijja

czyżby urażona duma ?

Polecane posty

Witam, nie wiem co ja tutaj robię , po prostu muszę się wygadać. Jestem z facetem 5 lat , on jezdzi za granice do Niemiec od 3 lat, jest ciężko ale radzimy sobie . Przeszlismy naprawde bardzo wiele wzlotów i uadków. Zaczeliśmy myśleć o ślubie , nawet o tym rodzicom powiedzieliśmy ( dodam że nie oświadczył sie jeszcze ) . Od jakiegoś czasu zaproponował mi zebym do Niego do NIemiec przyjechała a ze ślubem poczekajmy , hm.. myśle sobie ok. spróbujemy tam , żebysmy sobie za x czasu nie powiedzieli kurcze a mogliśmy sprobować .... no ale stara się o mieszkanie a nie chce mu nikt wynająć bo nie posiada papieru że ma umowe na czas nie określony....i ja ostatnio pękłam , bo kurcze co chwile coś jest jakieś ale... i wybuchłam , postawiłam sprawe jasno że jak nie znajdzie mieszkania chce zeby zjechał do POlski na stałe, że mnie to wszystko wkurza i że mam dosyc tej sytuacji że nic nie jest po kolei że miał byc slub, potem wyjazd do Niemiec a on nawet sie nie oświadczył... i od tej pory sie nie odzywa , nie wiem co o tym myśleć ... licze na obkietywną odpowiedz ... dziękuje, pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mu czas... jemu też jest ciężko w tej sytuacji. Zrozum ty jesteś na miejscu z rodziną i przyjaciółmi, znajomymi a on kompletnie sam... poczekaj aż sam się odezwie. Z tego co widzę to stara się a że mu nie wychodzi tak jakby tego chciał to już co innego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sama nie wiem co mam myślec , doskonale wie że pragne tych zaręczny jak niczego w świecie miał tyle okazji w tym roku i nic... za każdym razem bylo rozczarowanie , już moi rodzice na to krzywo patrzą na co on czeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Wiesz, ale jak on ma tam problemy I pewnie prace za liche pieniadze(inaczej nie mial by problemu z wynajeciem) to pewnie nie mysli o zareczynach teraz. Jak sam ma takie klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pieniądze ma bardzo dobre . tłumacze sobie to ze jest jeszcze młody i nie jest gotowy na ślub ze nie mysli jeszcze o zaręczynach ale ileż jeszcze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjedzie wyroocha cie i zostawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×