Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfsdf

dzieci i mój facet

Polecane posty

Gość sfsdf

Mój facet (jeszcze nie mąż, chociaż prawdopodobnie niedługo) jest po rozwodzie, ma 3 dzieci. Poznaliśmy się 2 lata temu, ja mialam wtedy 24 i zupelnie szczerze mowilam że raczej dzieci nie chcę mieć. Teraz jest trochę inaczej. Tzn. nadal nie chcę w tej chwili, ale czuję że będę chciała mieć za kilka lat. On twierdzi że czuje się na to za stary. I że wie że z dziećmi wcale nie jest tak wesoło - pierwszy rok to nieprzespane noce itd... a potem już nigdy więcej wolności. Ma swoje i mu to wystarcza. Powiedział coś co mnie zabolało.... "Gdybyś na początku mówiła że kiedyś chcesz mieć dzieci, nie związałbym się z tobą". :( Zostawić go z tego powodu jest głupotą, bo wyglądałoby tak, jakbym szukała reproduktora. Ja jednak nie wyobrażam sobie starości bez swoich dzieci, bez rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, a ile on ma lat, że jest za stary?? Poza tym możesz zajść i jakby mu się coś nie podobalo to niech spada... Myslę, że u większości kobiet przed 30-stka budzi się instynkt i jeśli on tego nie rozumie i nie potrafi pogodzić swoich potrzeb z Twoimi to moim zdaniem nie jest wart funta kłaków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego głupotą
?? Przecież masz prawo chcieć i mieć własną rodzinę i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×