Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdy milosc jest pieklem

gdy milosc jest pieklem

Polecane posty

Gość gdy milosc jest pieklem

wypiszcie sie o tym co zlego Was spotkalo ze strony kochanej osoby. nie ten topik bedzie ujsciem zlej energii, niech oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
wiesz ja tak rzec nie moge, ze konkretnie z jego strony:) powiem tak, to co czynimy wynika z wielu rzeczy np tego co kiedys doznalismy, jak nam kaza zyc np mama, ze stereotypow ze jak matka dziecka to sw:) itp ale Bog dziala i to ze mna, ona sie wygadala o tych bluzgach zobacz gdyby sie nie przyznala byloby ze jets taka cacy, nieiwnna, niehc sie przyzna o tabsach itp:) czxyli zycie jets sprawiedliwe:) tyle a Miłosc jets piekna:))))))) moja jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veledyta
pierwsza byla zdrada zinnymi dziewczynami,potek były same klamstwa!potem mnie pobił!Zniszczyl mi 5 lat zycia a ja na to pozwolilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam
uderzył mnie ...ja pierwsza podniosłam na niego reke...oddał mi 2 raz pobił mnie tak ze z domu nie mogłam wychodzic.... 3 raz prawie złamal mi nos.... wyrzucił mnie z knajpy gdzie sie bawił ze znajomymi i jeszcze sie do tego głupio smial to było upokorzenie:( ale było mineło:) zyje i jestem chyba szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelek
Po siedmiu latach małżeństwa zafundował sobie roczny romans, planował z tamtą kobietą dziecko. Już nie jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa miłość nigdy nie jest piekłem. Gdzie jest piekło, tam nie ma już (albo nigdy nie było) miłości. Pamiętajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×