Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po50Pasztette

IQ Elite - zna ktoś ten portal społecznościowy???

Polecane posty

Gość po50Pasztette

Ktoś mnie wrobił w ten portal wysyłąjąc mi zaproszenie. Ja myslałam, że to tylko zabawa w mierzenie swej inteligencji. A tutaj jakies foty facetów. No to wysłałam trzy niewyraźne i nieaktualne swoje zdjęcia. Przegladałam też fotki panów. Niestety nie mam premium (nie zapłaciłam i nie mam zamiaru) wiec nie mogę wysyłać wiadomosci. Mogę puszczać oczka. Puściłam fajnemu dziadkowi lat 60 i on też mi puścił... Moze on też nie ma premium, żeby mi odpisać. Zasatnawiam się jak przemycić jakiś namiar do profilu... w końcu to portal dal inteligentnych haha CZY KTOŚ Z WAS ZNA W/W czy to następna lipa nakierowana na wyciągniecie kasy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssdsds
a co to tkaiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodajesz fotkę, na której jest napisany adres e-mail lub numer gadu-gadu i ludzie się z tobą kontaktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elita haha nie stalas kolo elity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratunku jak sie z tego "wywalic"!!! Rowiazalam jeden test z ciekawosci i nagle jestem na jakims portalu!!!!! Mąż mnie zabiej ........:-) masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak nie płaciłam za nic i skasowałam konto to mi nic nie każą płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie kochani ja 5 lat temu dostałam od koleżanki że studiów maila z testem IQ. Tak samo jak Wy stwierdziłam że to jakiś portal randkowy. Po kilku miesiącach rozmów z dopasowanym do mnie facetem spotkaliśmy się na pierwszą randkę. Aktualnie jesteśmy dwa tygodnie po ślubie. Polecam ten portal ! :) P.S. mój mąż jest przystojny, dobry i inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×