Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak odbierać jego zachowanie ?

Polecane posty

Gość gość

Pół roku temu poznałam faceta między nami nic nie było nawet że sobą specjalnie nie rozmawialiśmy później zaczęliśmy przez jakiś czas pracować i jakiś kontakt zaczął się rozwijać raz nawet zaprosił mnie na ognisko czasami do mnie pisał ale nic więcej później chciał się spotkać ale nie doszlo do tego spotkania po tej sytuacji minęły 3 tyg i wreszcie się zobaczylismy, był alkohol i nie pamiętam jak to się stało ale całowaliśmy się ze sobą cała noc. Później jakoś nie chciał się ze mną spotkać więc zapytałam wprost o co chodzi oznajmił mi że dopiero tydzień temu rozstał się z dziewczyną i nie chce podejmować pochopnych decyzji i iść w coś czego nie jest pewien. Więc przyjęłam to do wiadomości choć nie było mi łatwo bo naprawdę mi się spodobał. Trochę później zaczęłam go zlewać bo jakoś ciezko było mi go widywać w pracy itp. Ostatnio odezwał się do mnie z propozycją spotkania nic zobowiązującego, spotkanie wśród jego grona znajomych jednak nie mogłam się na nim zjawić. Dalej mi się podoba i już sama nie wiem co mam robić... Jak myślicie czy jest szansa czy mogłoby coś z tego wyjść ? Czy mu się podobam ? Czy lepiej nie brać tego do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nadal kocha swoją była, nie jest gotowy na nowy zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszę "była" w tle to wiem że trzeba uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×