Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak rozpoznać, że facet nie jest tobą zainteresowany?

Polecane posty

Gość gość

Czasem ciężko nam się przyznać przed sobą, że być może facet, na którym nam zależy nie jest nami zainteresowany. Poznajcie kilka faktów, które jednak o tym świadczą. 1. Nie szuka z tobą kontaktu Jesteście znajomymi na Facebooku, ma twój numer telefonu, a wasze rozmowy zawsze wychodzą z twojej inicjatywy? Jeżeli tylko czasem odezwiesz się jako pierwsza, nie jest to niczym złym - bywa, że ktoś potrzebuje sygnału, ale jeżeli jest to notoryczne, to trzeba umieć zauważyć, że jemu po prostu nie zależy na tobie, nie jest ciekaw co u ciebie się wydarzyło. W przeciwnym razie żadne wytłumaczenie o jego braku czasu nie miałoby miejsca i zawsze znalazłby chociaż 5 minut aby zadzwonić jako pierwszy. 2. Nie chce rozmawiaĆ Jeżeli wychodzisz z inicjatywą, pytasz się co u niego, a ten odpowiada tylko zdawkowo, to znak, że nie chce żebyś więcej o nim wiedziała. Ponadto jeżeli nie pyta co u ciebie, to oznacza, że go to po prostu nie interesuje. 3. Zawsze znajdzie jakąś wymówkę żeby się z tobą nie spotkać Zaproponowałaś mu wspólne wyjście, a on się nie zgodził twierdząc, że nie ma czasu i nie próbował ustalić nowego terminu? Co gorsza - to się powtarza? On po prostu nie ma ochoty na spotkanie z tobą na osobności, spędzenie wspólnego czasu i poznanie cię bliżej. Jeżeli chciałby cię poznać, to na pewno znalazłby czas. Poza tym pamiętaj, że zasługujesz na to aby być zdobywaną, a nie wcielać się w rolę wiecznej adoratorki, a on i tak w końcu wybierze inną. 4. Flirtuje z innymi kobietami Jeżeli robi to przy tobie, to oznacza, że chce ci pokazać, że nie jesteś dla niego ważna. W innym wypadku nie zauważyłby nikogo poza tobą. 5. Czujesz się jak jego kumpel Nie, to wcale nie oznacza, że wspaniale się dogadujecie i wasz związek będzie się opierał na przyjaźni. Jeżeli opowiada ci o kobietach, które mu się podobają, zastanawia się jak je poderwać, to jesteś kumpelą, a nie kandydatką na kobietę jego życia, bo tej jak widać nadal poszukuje. 6. Flirtuje z tobą tylko na osobności Przy znajomych nie masz co liczyć na spojrzenie w oczy, czy nawet muśnięcie dłonią? To znak, że on nie chce pokazać im, że cokolwiek może was łączyć. Jeżeli chciałby z tobą być, chciałby chwalić się swoim szczęściem - szczególnie przed bliskimi. W końcu na pewno wiesz, jak ty byś się zachowała - umiałabyś poskromić okazywanie radości? Czy znacie jeszcze inne oznaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omegowa zagadka
kobiety tylko szukają jelenia bo potrzebują kasy na zakupy, nic innego nie wnoszą do układu tylko same straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skopiowałaś to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ze skopiowala grunt ze prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda lub jest z toba dla układu z sexem.kolega dla kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 jest najlepsza zyciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda powinna to sobie wydrukowac i w razie watpliwosci czytac czy faceta obchodzi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.wstydzi się pokazac przed znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co paszczura znajomym pokazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.chce tylko jednego dlatego proponuje spotkania kiedys w końcu mu dasz a nuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.opowiada o innych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10. proponuje alkochol zeby upic i byc łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 uwaza ze to kobieta jest zdobywca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.olewa i kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.przykre to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cala prawda o facetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cała niestety może inny się zainteresuje czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego, żadna mną się nie interesuje? Bo jestem nieśmiały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ładnie... :( A co jesli zaprosił mnie facet do znajomych na fb ale się zupełnie nie odzywa ? Jakies 3 mies temu przyjął się do mojej pracy, widzieliśmy się kilka razy i tylko raz pogadaliśmy chwilę o pracy. Mi się on spodobał ale nic z tym nie robiłam bo nie wiedziałam co. Aż nagle zaprosił mnie wlasnie do tych znajomych już jakiś miesiąc temu i cisza :( Mało tego cały czas lajkuje innym kobietom szczególnie tym pięknym i na wyższych stanowiskach no i w dodatku widzę że on ma ponad 3000 znajomych :O Po co więc mnie zaprosił co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kolekcji liczbna juz o czyms swiadczy i pewnie palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprosił cię do znajomych bo się poznaliście. Tak samo zaprosi pewnie pana Ziutka ze stróżówki i panią Księgową lat 60. Nie wiem skąd wysnułaś wniosek że powinien do Ciebie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aco to za znajomi co sie nie odzywają moim zdaniem facet gromadzi 'twarze' jak znaczki a te znajomosci to takie 'umowne' bardziej niz prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj widziałeś zeby zając latał za mysliwym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma prawdziwym znajomych to na pewno nie jest to 3000 tys:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 punkt)Alergia na słowo "my"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś zaprasza do znajomych na facebooku, to ma obowiązek od razu pisać i się odzywać? Normalni jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomi som rozni prawdziwi na fejsie i fikcyjni do kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15. o np Nigdy nie poznałaś jego znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 nie dąży do spotkań rzadko jest przy tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam coś takiego, że jak dziewczyna mi się nie podoba, to z nią gadam, na luzie, normalnie i w ogóle, natomiast jak mi się podoba, to unikam kontaktu z taką dziewczyną, bo nie chcę z siebie zrobić głupka. Więc jesli zagaduje, to znaczy, że nic do cb nie czuję, a jak patrzę na ciebie i odwracam wzrok, wlepiam go w podłogę i inne takie, to mi się podobasz. Z tym, że ja jestem dosyć nieśmiały i młody (mój przedział wiekowy 20-24 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×