Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka reakcja

Polecane posty

Gość gość

Wchodzicie do pokoju w pracy, mówicie dzień dobry, w środku jest jedną tylko osoba. Co myślicie sobie jeśli ona nie odpowiada wam na dzień dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, a jeśli ta osoba jej codziennie nie mówi dzień dobry, a w tym jednym wypadku mówi, bo wypada kiedy wchodzi się do pomieszczenia, to kto jest niewychowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten, kto nie mówi dzień dobry niewychowany już nie jest? To wolę być tym niewychowanym, który nie odpowiada, mam gdzieś konwenanse. Więcej warte w takim układzie powietrze w pokoju, bo jemu mówi się dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzę do tego samego pokoju, pięć osób w środku, mówię dzień dobry, nikt nie odpowiada, dzień później jeden z nich wchodzi, pozdrawiam powietrze, ja nie odpowiadam i to ja jestem.m tym niewychowanym, co za etyka popiernicxona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kto nie mówi jest na takim samym poziomie. Narawdę nie jest istotne jak będziesz usprawiedliwiać swój brak kultury. Nie mówiąc/nie odpowiadając na „dzień dobry” dajesz świadectwo tylko sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja doprawdy nie rozumiem. Mijam się z kolegami w pokoju, na korytarzu, nikt gęby nie otworzy. Co za świat. To pewnie już kobieta musi im czapkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To środowisko kulturotwórcze! Gdybym mogła to krzyknęłabym: o jedyny Stwórco! Po zakończeniu współpracy na kwarantannę będę musiała się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś żeby ci nadskakiwali i zabiegali jak to onegdaj było? :classic_cool: ...nie te czasy, same żeście o to zabiegały, już wam się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×