Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanka wczoraj lizała mi rowa na leśnym parkingu

Polecane posty

Gość gość

a mi się kupę zachciało, więc zwaliłem się jej prosto do ryja i kazałem połknąć. Grzecznie połknęła, więc podciągnąłem spodnie i kazałem jej wsiadać do auta, a ta płakać zaczęła, że w nią nie wszedłem. Starałem się wytłumaczyć babie, że miałem ochotę na lizanko ze srankiem, ale do tego pustaka nic nie docierało i całą drogę to wyło. Wysadziłem ją na pierwszym przystanku w mieście i czym prędzej wróciłem do domu, bo żona już dobijała się na komórkę. Panowie czy wasze kochanki to też takie niedojrzałe beksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie same. puste, głupie i nie wiadomo o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też wiecznie ma jakieś wąty że wpadam na lodzika a seksu waginalnego nie ma. Chyba zmienię ja na inna przecież od seksu waginalnego to mam żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja jak wychodzę od niej to wiecznie się pyta dlaczego? dlaczego? no dlaczego ty wracasz do niej? - chodzi o żonę he he kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kiedyś dzwoniła do mnie w weekendy, święta i podczas urlopu, ale nie odbierałem telefonu i żona chyba się skapneła, bo wyczaiła, ze to cały czas jeden numer dzwoni, więc odebrała, a kochanka spanikowała i zaczęła udawać pomyłkę. Teraz wydzwania do mnie z różnych numerów od kolegów i koleżanek, ale nie odbieram jak jestem z żoną, mam telefon wyciszony. Seks mam z żoną, a do kochanki wpadam na atrakcje typu: sranie do japy, lizanie rowa, ciągnięcie pały i seks analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie nalałem kochance do ryja i wracam do żony na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×