Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam bezprzewodowy internet czy mozna mnie namierzyc po IP?

Polecane posty

Gość gość

Słyszałem, ze jak się ma bezprzewodowy internet to IP jest zmienne . Napisalem ostatnio nieprzychylny komentarz na jednej stronie internetowej i powiedziano tam ze zaloza sprawę na policji. Czy mogą mnie znaleźć po IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak abonament, nie ma najmniejszego problemu, jeśli niezarejestrowany pre-paid to zależy z jakich usług w sieci korzystasz i determinacji osoby namierzającej, za komentarz raczej mało prawdopodobne, nawet obraźliwy ale np jeden w przypływie emocji itp., co innego jak jesteś permanentnym hejterem i nałogowym stalkerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, chodzi tylko o jeden komentarz negatywny i to wcale nie obraźliwy. Czy policja może wtedy namierzyć? A jak ma się internet na kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~99% użytkowników mniejszym lub większym nakładem pracy można zidentyfikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak napisze coś z kafejki internetowej to też mnie zidentyfikuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kafejka prowadzi rejestr użytkowników, albo używa monitoringu to też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest FIZYCZNIE NIE MOŻLIWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo proste. Jeśli kupisz nową kartę do smartfona, a później ją wyrzucisz, również. Bo oprócz numeru karty połączenie rejestruje również IMEI, czyli identyfikator twojego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystkie połączenia, w tym skąd były przeprowadzone są przechowywane, więc problemów żadnych nie ma, nie namierzą, tylko dadzą policji dokładnie twoją pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można :D sa sposoby ale zwykli śmiertelnicy nawet o takim czymś nawet nie słyszeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dynamicznie przydzielany adres przez providera nie różni się specjalnie od stałego IP dla Ciebie jako użytkownika usług dostawcy sieci, policja zawsze ustalając po IP otrzymuje od operatora powiązane dane, to żaden problem, a technicznie to sek. czynności wymiany korespondencji tylko trochę trwają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×