Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyzn o imieniu Tomasz jest bardzo wielu

Polecane posty

Gość gość

Ale tego mojego Tomasza, bardzo bardzo kochałam. Z biegiem czasu śmiem twierdzić, ze on mnie chyba tak bardzo nie kochał, bo robił wszystko, żeby mnie zniszczyć po rozstaniu. Przykre, ale prawdziwe. Tomaszku jeśli to czytasz to wiedz, ze juz nigdy sie do Ciebie nie odezwę za to jak bardzo mnie na koniec skrzywdziłeś !!! Choć nidy Cię nie zapomnę, bo zająłeś bezsprzecznie ogrmną cześć mojego serca. Szkoda, ze na koniec pokazałeś mi kim dla Ciebie nie jestem!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz, Tomek, Tomuś, Tomcio, Tomaszek, Tomeczek... Imię to pochodzi od słowa toma czyli bliźniak, podwójny. Intryguje i nie jest łatwo go odgadnąć. Z pewnością: Atrakcyjny jak Tom Cruise w Top Gun Szarmancki jak Tomasz Stockinger w Znachorze Inteligentny i bystry jak Tomasz z Akwinu Krytyczny i bezkompromisowy jak Thomas Morus Skomplikowany idealista jak doktor Judym Wszechstronny i interesujący jak Pan Tomasz z Pana Samochodzika Żądny przygód i ciekawy świata jak Tomek Wilmowski Odważny i dzielny jak Tomek Sawyer Niepokorny i skory do wybryków jak Tomaszek Niechcic Rozbrajający i sympatyczny jak Tomasz Trąbalski Pomysłowy i kreatywny jak Tomcio Paluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To imię bardzo mi się podoba, choć na podwórku ani w szkole nie było żadnego Tomka, dopiero w pracy pojawił się wysyp Tomków. I wszyscy jak jeden mąż niesamowicie fajni faceci. Zreszta mój ulubiony kuzyn nosi to imię. Świetny tancerz, przetańczyliśmy kilka dobrych imprez pod gołym niebem... Ale w pamieci i nie tylko utkwił mi taki jeden....:) Do dziś nie wiem i nie rozumiem dlaczego... Zaczęło się tak niewinnie od rozmowy o Gebericie ;) Wystrój i wyposażenie wnętrz to mój konik, więc temat mnie wciągnął. Gawędziliśmy spoglądając przez oszkloną ścianę korporacyjnego wieżowca na nietypową bryłę świeżo wyłaniającego się z ziemi architektonicznego cuda. Oczywiście nie obyło się bez komentarza na temat tej odmiennej nowej generacji konstrukcji. I tak to się zaczęło... Chyba że pamięć mnie zawodzi i istotny był zupełnie inny moment taki bardziej serialowy :) A potem.... A potem było czekanie... czekanie aż jakiś cud się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko...o czym Ty mowisz?co ci zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszy sku'rwiel jakiego w zyciu spotkalam nazywal sie tomasz zniszyczyl mi zycie przesladowal miesiacami nienawidze tego imienia gardze tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy Tomek to ku....iarz,jeśli nie zdradził to zdrzadzi wcześniej czy później.Znałam nie jednego i każdy się szmacił.Wśród rozwodników najwięcej jest Tomków i Grześków.Imię ma wpływ na człowieka,od Tomków,Tomaszków z daleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Tomaszki to nedzne, falszywe qrwy udajace najlepszych przyjaciol tylko i wylacznie jak czegos potrzebuja. Zaje/bane smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury piszecie :D Niektore cechy moga byc podobne u wszystkich Tomkow ale to nie znaczy ze kazdy nest taki sam.To czy zdradza,przesladuje itp to sa odrebne cechy charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu o tym imieniu i nie ma co uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne znasz.... tomkowe szuj***ardzo dobrze się kamuflują nawet przed własymi żonami i rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam 2 - jeden poczciwy, drugi dwulicowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy Tomek to mężczyzna z zasadami. Bardzo wybredny, dlatego często gęsto jest sam. Bardzo hojny, o co poprosisz TO MASZ. Wyjątki tylko potwierdzają regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury . To nie imię decyduje o tym jaki ktoś jest a sam czlowiek. Dwulicowy moze byc Marek, Łukasz, Paweł, Wojtek, Arek, Krzysiek czyli cały alfabet imion. Niedojrzała/y autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ze Tomki to fałszywe hoojki! Znam takiego conto świata poza swoją narzeczona nie widzial. Jak tylko wyjechał za granice do pracy to pierwsze co zaczął romansować fałszywy hoooj!! Ale w oczy to taki uczciwy i wspaniały, ze hoho! Większych chamów nie znam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może jest wielu, ale ten jeden jedyny jest w swoim niepowtarzalnym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×