Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meluzyna1

Nikt nigdy za mną nie tęsknił...

Polecane posty

Gość Meluzyna1

Smutno mi się dziś zrobiło, nasunęło się parę refleksji..żaden facet nigdy za mną nie tęsknił, nigdy nikt nie martwił się o mnie, ze sama późno wracam do domu, nigdy nikt nie przytulil mnie bo zimno....wiem, marudze. Ale czasem po prostu muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest dobrze jak tęskni do ciebie ktoś kogo nie kochasz a może być tak, gdy kochamy wzajemnie, tęsknota i jej zaspokojenie potem są elementami szczęścia i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś zapewne tęskni i kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś tym wykorzystywanym robaczkiem nazywana żona a jego nazywasz mężem a on cię nie kocha i tęskni tylko do twoich cyckow i waginy a nie do ciebie? Współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym za Tobą tęsknił, gdybyś pomagała mi się rano budzić. (Nie słyszę budzika.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglibyśmy mieć problem...żadne z nas by nie wstalo :) też bo nie słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, nie tak. Słyszę, ale wyłączam i śpię dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 Przyłączam się. Też cię mogę pokochać za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to mniej więcej i mi chodziło, nie do końca do mnie dociera ze trzeba wstać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykra jest świadomość występowania wśród nas takich problemów. Niektórzy są wyalienowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to kwestia ambicji i celów danwgo dnia nikomu nie ujmując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy to nie są jakieś braki z dzieciństwa. Gdy byłem młodszy też o tym marzyłem, żeby ktoś o mnie myślał, ale na szczęście wśród osób z którymi żyłem była tak... Toksyczna, że zrozumiałem, że niekoniecznie jest to miłe. Lepiej być wolnym jak ptak.... Tyle teraz stalkerów i matek z syndromem opuszczonego gniazda ... Ale partner by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie mam większych skrzywien, tak mi się przynajmniej wydaje. Brakuje mi po prostu kogoś, partnera, mężczyzny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mżezczyzna musi być partnerem męzczyzną? rano każden facet ma wzwód tak gdzies od 3 nad ranem po kiego grzyba jeszcze się rozpycha włóżkoz takim drągiem i brudzi kołdrę i robi przeciong bo to i wyleśc z wyra nie potrafi bo się przewróci potknie i położy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było myśleć wcześniej. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Mów o tym głośno. Skoro nie umiałaś znaleźć faceta, to niech znajdą za Ciebie ludzie. Trzeba było się "pokazywać światu". Ja będąc najgorszym pajacem i najgłębszym dnem niejednokrotnie potrafilem przez przypadek zostac odebranym jako kandydat na chlopaka. Raz wtracilem sie w rozmowe kolegow mowiac, ze mi to sie podoba tamta... nie minal tydzien, a ja nie wiedzialem jak to odkrecic tak jest k***a zawsze. spojrze sie na kogos i juz smiechy... Upublicznic sie trzebai kilka razy rozpoczac temat malzenstwa czyjegos i ktos zawsze spyta sie o Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W malym miescie zawsze ktos ci kogos poleci lub was "spiknie" tak sie kiedys mowilo chyba xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna1
No właśnie nie do końca tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo rzeczy się ostatnio dzieje, ciężko sie z niektorymi zmierzyć....przydała by się chwila wytchnienia w męskich ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwadzieścia siedem lat i nie ma jej kto przytulić. Chlip, chlip. Szkoda, że nie jesteś mężczyzną. Wtedy byłby dopiero przypał LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoo jesu to znowu ta mendoza jęczy nic dziwnego, że nikt cię nie chce i nie tęskni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marudze na codzień, nie zawracać tym głowy innym ludziom... Ale czasem już po prostu nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mel:) skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko..., chociaż wirtualnie Cię przytulę:) nie przejmuj się jeszcze znajdziesz takiego co będzie Cię przytulał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc czasami już w to zaczynam wątpić... Jednak nadzieja matką głupich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×