Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polka i Rosjanin

Polecane posty

Gość gość

co sądzicie o takim związku? macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanie są bardzo fajni. Sama znam kilku, a z jednym byłam w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jaka masz praktyke w temacie ,ze sie wypowiadasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet, gdy się rozstaliśmy kontakt pozostał. Są bardzo do nas podobni, taki wziazek ma duże szanse, zeby przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do ..Æðelgast...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między polakami i rosjanami nie ma żadnej różnicy. Te same typy rasowe, wbrew pozorom ta sama mentalność i wygląd na ulicy taki sam (polaka od rosjanina nie odróżnicie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
no nie bardzo. Rosjanie są bardziej męscy od nas. i wbrew pozorom Rosjanie bardzo cenią sobie Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy też odnieśliście wrażenie, że są na początku tacy bardzo skryci? i zazwyczaj spokojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykałam sie z Rosjaninem, świeny facet,zarówno jako przyjaciel,jak i kochanek. Mam kilku znajomych z Rosji i to super goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rosjanie są bardziej męscy od nas" Ekstradycji się naoglądałeś i bredzisz. Rosjanie są przede wszystkim równi, podobnie, jak Polacy. Ale podejście do życia i religii przeciętnego polaka i przeciętnego rosjanina jest identyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...do religii...?No,co ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo oba narody mają postkomunistyczną, ateistyczną mentalność. Oba narody deklarują przynależność do swoich kościołów, ale są to tylko etykietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
chodziło mi o wygląd ale są bardziej męscy z zachowania także przez ich patriarchalną kulturę. z wyglądu siermiężni i czasami świńscy ale i męscy, czasami nijacy jak to słowianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patriarchalną kulturę?! A czym ich kultura jest bardziej patriarchalna od polskiej? Semicka kultura jest patriarchalna... Polacy i Rosjanie to potomkowie Sarmatów po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielcy znawcy sie znalezli,jeden z drugim ! Pytanie zasadnicze-dlaczego wypowiadaja sie polscy faceci?Jestescie moze w zwiazku z Rosjaninem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam,owszem.Bardzo pozytywne.Jestesmy oboje poza Europa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast, co ty pieprzysz za przeproszeniem. Porównywać Polaków i Rosjan pod kątem religii i szukać podobieństw? I mówić o ateistycznej mentalności? Polaków? Na pewno można szukać jakichś podobieństw, ale mnie pod tym względem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy to naród o ateistycznej mentalności. Taka prawda. Lepiej porozmawiać na pewne tematy z ludźmi niż oglądać propagandowe programy w RM, albo tv puls . . . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce jest katolicyzm,, w Rosji prawosławie, ale są to tylko etykiety. Poza tym odsetek katolików w Polsce jest zawyżony w statystykach, z racji tego, że wielu ateistów było ochrzczonych, potem bierzmowanych i nie wypisało się formalnie z kk. Poza tym bycie ateistą, to nie to samo, co posiadanie ateistycznej mentalności. Ateistyczną mentalność ma każdy, kto przyjął laicki styl życia, a w jego życiu religia nie odgrywa żadnej roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyzej to i bzdury piszesz i jakby nie na temat...Jeszcze troche,i dowiemy sie o carach i carycach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa AntyMęska
katolicy i kaczyści zaszczują każdego Rosjanina jak się dorwą do władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że nikt z Was nie zna Rosji ani Rosji nie widział , Rosjanie maja zupełnie inna urodę od Polaków , często maja ładne zadarte do góry nosy i szeroko rozstawione oczy , a co do mentalności Rosjanie są zimni jak lód z zewnątrz ale miłość das radę ich roztopić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia rosjanie mają Polki za ładne kobiety w końcu w jednej z kultowych rosyjskich książek jakiś tam książę Tatarów zakochał się w polce i to nie pierwszy rosyjski utwór gdzie jakiś tatar / Rosjanin poznaje polska kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×