Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ferelka

Poradzcie mi...

Polecane posty

Gość ferelka

witajcie! Poradzcie mi co mam zrobic,czy wogole mam jeszcze szanse na przebaczenie. 2 lata bylam z chlopakiem.w styczniu poklocilismy sie i postanowilismy odpoczac od siebie.Dlugo to nie trwalo bo za 30 dni poprosilam go o spotkanie by spokojnie pogadac ale on dostal jakiegos szalu bo najpierw mowil ze spotyka sie z kims,ze cieszy sie ze nie jest ze mna a potem slysze tekst "zalezy mi na tobie".W zwiazku roznie bywalo ale zaczelo sie psuc.Oskarzalam jego o wszystko nie widzialam w sobie winy.Nie wiem co sie ze mna stalo,bylam zagubiona,podenerwowana i ciagle smutna.On sie staral,dbal o mnie ale ja mialam klapki na oczch i tego nie widzialam.Rozstalismy sie i od 7 mesiecy nie jstesmy razem.Wiem ze ma dziewczyne.moj problem polega na tym ze mam poczucie winy ze go skrzywdzilam.on nie daje mi szansy przeprosin.Jest mi ciezko na duszy,nie moge cieszyc sie zyciem.ciesze sie ze ma kogos i ze jest szczesliwy,wiem ze nie zasluguje na niego.chce go przeprosic ale on nie daje mi szansy!Poradzcie mi jak sobie z tym poradzic??? co zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×