Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obzek

przez nieśmiałość nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość obzek

mimo ,że wyglądam dobrze( powyżej przeciętnej).Kilka razy różne dziewczyny pytały czy niechciałbym z nimi chodzić to odmówiłem przez wysoką nieśmiałosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeńka
nie martw się tym ! widocznie to nie ten czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka zabawna
a ile masz lat?dziwne ze dziewczyny pytaja czy nie chcesz z nimi chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naswietlam wam buraki
nastepny zalosny bez jaj kompletnie . dno dna i 5 metrow mułu mozesz sobie podac reke z innym niudacznikiem ktory ze lazami w oczach opowiadal nam jak to laski sie smieja z jego wygladau . NA POHYBEL TAKIM FRAJEROM - ODEBRAC WAM SIE POWINNO PRAWO DO NAZYWANIA SIE FACETAMI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obzek
19 lat mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujek z gliwic
nie badz takim ponurakiem! nastepnij razem sie zgodz, tak dla jajec! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obzek a może powinieneś sam walczyc o miłość, wtedy przełamiesz nieśmiałość bo jak się ma wszystko podane na tacy, myślę o tych dziewczynach, które same Ci proponują związek, to nie docenia się tego i nie chce się tego z całych sił. Uwierz jak sie ma swoj cel to czlowiek moze przelamac w sobie wiele nawet swoja niesmialosc:)Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zakochasz, to ta niesmiałość pojdzie w zapomnienie. chyba. a jak nie, to masz problem. powazny ;) no i "pytac o chodzenie"...................? to jak za dobrych, podstawówkowych czasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro ... może to nie nieśmiałość ale lęk prze byciem z dziewczyną?? Może kompleksy ?? Ok nie ważne jak to się nazywa Ale trzeba z tym walczyć bo samemu źle na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela
Może po prostu potrzebujesz doświadczonej partnerki, którą łaczyłaby czułośc matki z temperamentem kociaka z Manieczek??? Pamiętam jak bylo z Jaśkiem, korepetytorem mojego synka. On tez byl cholernie niesmialy a raz to sie nawet hi hi! malo nie popłakał jak go spytałam, czemu nie ma jeszcze dziewczyny. Wiesz co wtedy zrobiłam? Zaczełam go slodko przepraszac, rozebralam, napuscilismy wode do wanny i weszlismy tam razem przytulajac sie do siebie,. :) Wszedl z przyjemnoscia do pachnacej cieplej wody, a ja siadłam mu nogach i zaczełam go masowac, namydlać, piescic i całowac ;) Złosc momentalnie mu odeszła a nadeszło podniecenie :) Zaczelismy sie piescic coraz intensywniej, woda chlupała o nasze ciała, piesciłam jego klatkę, ramiona, usta... Wziełam w reke jego członka i głaskajac go ocierałam sie o niego. Oczywiście co pewien czas brałam go w usta i zmysłowo ssałam :) Wtedy on się wreszcie przelamał, dotknoł mojej dziurki wyraznie już sliskiej :) chwycił mnie za tyłeczek :) Wyszlismy z wanny- szybkie wytarcie z wody i do lozeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak\" wysoka\" jest ta twoja nieśmiałość? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikidailo
Moja od stop do glow a objawa sie tym ze sie nie smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidulku
idż do psychologa i zapisz sie na psychoterapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak ty tylko cwana
a co gdyby podeszla do ciebie fajna dziewczyna i zaczela by cie calowac???? takie pytanko mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×