Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Geburah

Romans przez neta??

Polecane posty

Gość Geburah

Czy mozna miec znajomego przez neta, przy okazji flirtujac z nim i przy okazji miec faceta w rzeczywistosci? Czy to jest zdrada? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geburah
Bo ja mam takiego znajomego i czesto z nim flirtuje...czasem przechodzimy na sprawy intymne. Dlatego was pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez w ogole, spytaj swojego sumienia :o maz ci juz nie wystarcza i szukasz pocieszenia na necie z jakims fagasem? :o swiat zwariowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe....jasne
alez skad, zdradzic mozna tylko i wylacznie we wlasnym lozku , w realu :D:D tak jak ktos napisal, spytaj swoje sumenie, dla mnie to jest zdrada bo okazujesz nazbyt pozytywne emocje wzgledem kogos innego. Jesli wedlug ciebie nie jest to zdrada albo masz watpliowsci to zapytaj meza , on je rozwieje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geburah
Przeciez ja nawet go nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zrozumieć ludzi mających partnerów i tracących cenny czas na głupie pisanie na necie zamiast się przytulić i pogadać z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoska
mysle ze to jest w pewnym stopniu zdrada a ty chyba zdajesz sobie z tego sprawe ale liczysz na to ze ktos powie jednak ze nie i bedzie4sz mogla bez wyrzutow to kontynuowac uwazaj zebys sie nie zakochala bo wtedy bedzie problem o wiele wiekszy i jesli zaniedbujesz przez to meza to juz raxzej tez jest nie dobrze i czy czesto o nim myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×