Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makarenka

Super pozytywny topik- dla ludzi z dobrą energią

Polecane posty

Gość makarenka

Nie zgadniecie co robie:) Wyszperałam na googlach tekst piosenki, w drugim okienku (na interii) otworzylam sobie teledysk, głosniki zalaczyłam i spiewam razem z Kayah "Wierzyc chce ze jutro rano będziesz kochał mnie tak saaamooo"(muszę wspominać, że trochę brakuje mi do oryginalnej wersji??;). Moge sobie pozwolić na taki komfort,bo: a) sąsiadkę mam przygłuchą b) moj przyszły niedoszły mąż pojechał w delegację c)mam wolny dzień! Wpisujcie co robicie dobrego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarenka
fikam po pokoju ze szczoteczką do zebów mojego faceta w ustach i mam na sobie jego stare pobrudzone kałem slipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wLaśnie wróciłam od czwartego lekarza dzisiaj.Ostatni okazał sie wyrozumiały i pomocny! Rozwiał moje podejrzenia i ciesze sie z tego tak bardzo,bo kamień spadł mi z serca!:) Jestem młoda i świadomośc \"takiej\" choroby w tym wieku bylaby prawdziwym dramatem. A teraz moge góry przenosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbusiek77
a ja sie ciesze bo jutro mnie czeka cudowny wieczór z moim kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokitka
Bardzo fascynujacy temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniaczek
Siedze i w trudzie znoju odwalam chalupniczo robote za mojego slubnego i zaraz dostane szalu macicy;) No ale co sie nie robi dla kasy oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie siedzę. Kochanie śpi zmęczone po pracy. Słucham muzyczki, jak zwykle zresztą, uwielbiam to robić!!! I fajnie jest!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×