Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szef jà faworyzuje .mam tego dość!!

Polecane posty

Gość gość

Pracujemy Na słuchawkach w Warszawie jako doradcy od funduszy inwestycyjnych ,zarządzamy portfelem klientów.Dziewczyna ma wyniki ale jest mega delikatna i znerwicowana.Kazdego on stresuje siadając przy nim i słuchając na żywo rozmów a jej nie bo ona powiedziała ze jà to „przeraża”Każdego opieprza zwraca uwagę a jà tak delikatnie zawsze.Laska jest na jakis prochach ma zaburzenia lękowe ale to nie powód żeby jak z jajkiem się z nią obchodzić nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chora na łeb daj dziewczynie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień robotę. W takiej pracy długo nie pociągniesz. Szefa olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szef jest super czasami mnie na kawe zaprosi niespodziewana premie porzuci, a ja jestem sama bo chlopak za granica. Juz tez z nim w SPA bylam, a tam bylo naprawde bardzo milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie nie nie. jest na prochach. leczy sie. moze chodzi nawet na terapie i usiluje pracowac nad soba. skoro sie stara samej sobie poprawic stan zdrowia psychicznego to i pomoc nalezy. w d***e miec mozna takie kretynki, ktore maja wyrazne zaburzenia psychiczne ale zamiast sie leczyc, na wszystko i wszystkich procz siebie wine zwalaja. takim wspolczuc ani pomagac nie warto, zreszta pomagac - jeszcze z ciebie zrobia zlodziejke/bandytke, jak wszystkiego za taka cholere robic nie zaczniesz. ale leczacym sie, pracujacym nad soba - odpusc zawisc. o wiele gorsi psychopaci po swiecie chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna sie leczy a ciebie wkurza?? jestes głupia jak but!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest powód - jej stan zdrowia sprawia, że takie metody obserwacji mogłyby wpłynąć na jej dobre wyniki w pracy. Poza tym najwyraźniej nie trzeba jej kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko dobrze o nim świadczy ze jest ludzki i empatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło ci do głowy, ze wlasnie dzięki temu, ze ona ma wyniki, to szef ja tak lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja podejrzewam ze ona ma dobre wyniki ale w lozku z szefem dlatego szef ja tak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na jakichś prochach, nie jakiś prochach. Podstawówkę skończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma szczęście w sprzedaży ale nie tylko ona inni tez mają a innych z taką pobłażliwościà nie traktuje. a tak to jest rozstrzepana rozkojarzona wcale nie jest dobrym pracownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki wedlug ciebie jest dobry pracownik-sprzedawca? :D ma dobre wyniki to jest dobra, a to, ze szef dobrze traktuje pracownikow ktorzy maja problemy zdrowotne dobrzy o nim i o firmie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×