Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaDonnikova

WAŻNE! pomóżmy Zuzi!!!!!

Polecane posty

na kafe co 2 osoba ma własny biznes i zarabia krocie, więc na pewno nie będzie problemem podzielenie się pieniążkami w słusznej sprawie :) ja już wpłaciłam. kwota do zebrania jest ogromna, ale każde udostępnienie tej informacji zwiększa szanse na powodzenie zbiórki. szczegóły tutaj: https://www.siepomaga.pl/nomorepain "Będąc nastolatką, obejrzałam w telewizji reportaż o chłopcu chorym na EB. Choroba została mylnie nazwana pęcherzycą. Widok krzyczącego chłopca całego w ranach śnił mi się później po nocach. Myślałam: „Boże, nie umiem sobie nawet wyobrazić jego cierpienia, nigdy bym sobie z czymś takim nie poradziła. Całe szczęście, że to takie rzadkie schorzenie.” Nigdy bym nie pomyślała, że moje dziecko będzie lustrzanym odbiciem tego cierpiącego chłopca... O programie przypomniałam sobie po tym, jak dowiedziałam się, że Zuza ma EB. Powtarzałam w myślach jak mantrę słowa: żeby to tylko nie było to samo, żeby to tylko nie było to samo. Zapytałam lekarza na dyżurze: "Panie doktorze, ale to nie pęcherzyca? Bo widziałam taki program..." Lekarz odparł: "Nie to nie pęcherzyca, tylko Epidermolysis Bullosa." - O, to dzięki Bogu, że to ta "Buloza", bo jakby to była ta pęcherzyca, to nie wiem, co bym zrobiła. Lekarz spuścił wzrok, zapadła cisza. Nie miał odwagi powiedzieć mi w tym momencie, jak jest naprawdę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooki
Jak raz zgadzam się z Żabą. Pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) mi po przeczytaniu tej historii zrobiło się wstyd, że czasami narzekam na jakiś tam mały i śmieszny - w porównaniu do tego -ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, przerazajaca ta choroba :( Az strach myśleć, przez co przechodzi ta mała dziewczynka każdego dnia... Pewnie, że chetnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie zmylilas tym tytulem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrzucam gdyby kazdy kafeteriusz ktory pracuje wplacil chociaz troszeczke, to juz cos. tez mam problemy zdrowotne wiec tym bardziej rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno się uda, jak trzeba każdy pomaga, dobrze,że utworzyłaś ten temat, będzie większy odzew.Pozdrawiam wszystkich darczyńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Bardzo fajny pomysl. Popieram topik i maja wirtualna imienniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suma jest przeogromna, ale ludzie zebrali już naprawdę masę pieniędzy i ciągle przesyłają. a choroba przeokropna, jak mało która :o trudno sobie nawet to wyobrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) jednak fajnie, że są internety, naprawdę można dużo zdziałać, jak się ludzie tak wspólnie zmobilizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×