Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwony kolor w sypialni

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się czerwony kolor, nie jestem jednak pewien czy sprawdzi się do sypialni. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam absolutnie. Też kocham czerwony i zrobiłam sobie czerwoną sypialnię . mój zachwyt trwał niecałe 3 mc.Potem kolor mnie przytłoczył. Zmieniłam na stalowoszary,natomiast kuchnię pomalowałam na czerwono i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia880
Jak nie jesteś pewna to można po taniości zamówić od Śnieżki próbkę za niecałą 1 zł i pomalować jakiś fragment sypialni właśnie na ten kolor. Śnieżka ma bardzo duży wybór kolorów, więc znajdziesz na pewno jakąś odmianę czerwieni dla siebie. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwony, bordowy- jak najbardziej. Ja malowałam magnatem i jestem zachwycona. Ale! Jeśli nie masz salonu lub pokoju dziennego, gdzie mogłabyś odpocząć od tego mocnego koloru to w sumie może się lepiej zastanów, bo może być przytłaczający jak mówiła koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony kolor w sypialni może być dobrym rozwiązaniem. Pamiętaj jednak, że kolorystyka wpływa na nasze samopoczucie i wybierając czerwienie, ściany mogą wyglądać odpychająco. Jeśli chcesz uniknąć nadmiernego efektu, polecamy pomalować jedną lub dwie ściany odcieniem Czerwień Flamenco. Pozostałe uzupełni klasyczna biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×