Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośkaa.

Świąteczne oświetlenie- dekoracje wnętrza domu .

Polecane posty

Gość Gośkaa.

Dziewczyny macie jakiś fajny pomysł jak łańcuszkiem światełek udekorować salon, korytarz ... ? Może widziałyście coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaa.
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zwykłymi lampkami
choinkowymi zdobię okno. zawieszam je na kształt choinki (mam wielkie okno i muszę użyć 2. kompletów). czasami robię też ozdoby za pomocą sztucznego śniegu, ale ciężko jest to później zmyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaa.
Sztucznym śniegiem ozdabiam okno w pokoju dziecięcym. Łańcuchem lampek tradycyjnie okno,ale szukam nowych pomysłów. W tym roku chciałabym zrobić coś innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię tandetnych dekoracji i w tym roku planuję naturalną choinkę jeszcze się nie zastanawiałam nad przybraniem, ale z pewnością nie bańki i lampki...może orzechy, szyszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracja na święta
Czy tak na stałe? Bo nie napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaa.
Chodzi mi o dekoracje świąteczne,ale jeśli ktoś ma fajny pomysł jak udekorować jakiś element w domu,na stałe to też może napisać. Ja choinkę już od 3-4 lat ubieram tylko w bombki (jeden góra dwa kolory) i jasne przezroczyste lampki. Nie szaleję z kolorami. Przyznam Wam,że w szarej porze jesienno-zimowej,kiedy tak wcześnie robi się ciemno lubię dodatkowe oświetlenie,dekoracje.Mam dosyć duży dom więc mam co dekorować tylko fantazji mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaa.
Dziewczyny może znacie jakieś strony internetowe z pomysłami co można zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaa.
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie co roku mam problem z wyborem takich lampek, bo w sklepach stacjonarnych nigdy nie wiem na co się zdecydować. Dlatego w tym roku kupię m.in. taki łańcuch diod i światłowodów jaki mają na kamai.pl i udekoruję nim drzewka w ogrodzie. Te lampki z kamai.pl wydają się być na prawdę ładne, dlatego mam nadzieję na świetny efekt:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ciekawe i stylowe dekoracje na święta to ostatnio na dekoria.pl widziałam niesamowite sposoby na przystrojenie stołu i krzeseł. Pierwszy raz zobaczyłam jak ładnie można ozdobić krzesła sukienkami. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pokoju dziecięcym możesz ozdobić okno własnoręcznie zrobionymi dekoracjami z użyciem farbek do malowania na szkle Bardzo fajne są zestawy ze smokiem/dinusiem na opakowaniu - niestety nie pamiętam nazwy. Na folii (np.koszulkach na dokumenty) lub innej płaskiej i śliskiej powierzchni robisz obrys czarną farbką konturową, a środek wypełniasz grubą warstwą w wybranych kolorach. Po kilku godzinach masz gotowy rysunek, który możesz nakleić na szybę, a jak się dziecku znudzi to odklejasz i chowasz do następnego użycia. Ja tak ozdabiam pokój córki cały rok - ilustracje zw.z pora roku, postaci z bajek i filmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na krzesła możesz kupić/uszyć czapki Mikołaja (nakładka na oparcie krzesła, która zwisa z tyłu i ma pompon). Zamiast tradycyjnego wieszania lampek na oknie możesz z drutu zrobić np. spiralę i ją okręcić lampkami - będzie jako dodatkowa choinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamiast rozwieszania lampek zdecydujesz się na zrobienie stroików lub ozdobisz dom świeżym igliwiem i kokardami w ulubionych kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna32
Z tych sklepów internetowych z dekoracjami do domu, które znam to najlepsze wrażenie robi serwis www.sweethomesklepik.pl. Mają artykuły ciekawie zaprojektowane, z pomysłem, a przy tym nie jest to jakaś tandeta robiona gdzieś w Wietnamskiej wiosce, tylko solidne niemieckie artykuły. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassis 79
A ja mogę polecić http://www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/grudzien.html?page=26 , bo są tanie i dobrej jakości. Bynajmniej te, które ja kupiłam. Dodatkowo jest tam sporo różnych ozdób do ogródka typu reniferki, bałwanki czy misie:) no ale niestety ja nie mam ogródka, bo bym tez w takiego zainwestowała, bo są śliczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata42
Ja jestem prawdziwą fanką kryształków. W Mile maison nabyłam żyrandol z kryształkami, który stanowi główną ozdobę mojego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje niepowtarzalne meble do gabinetu kupiłem na bardzo fajnej stronie http://vintagehome.com.pl/ , potrzebowałem jasnego pokoju z bardzo fajnymi akcentami ,ale chciałem jasne meble drewniane. Dlatego moge z czystym sercem polecić te meble bardzo fajnie wyglądają do wnętrza i bardzo fajny klimat daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×