Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alfa Serwis Ruda Śląska Zabrzańska

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie doświadczenia z tym serwisem samochodowym? Szukam czegoś sprawdzonego w tym naszym mieście, no i jakość ten serwis najbardziej przypadł mi do gustu. A Wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż złego słowa o nich nigdy nie powiedział, więc śmiem twierdzić, że są godni zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cała rodzina korzysta z usług Alfy i jesteśmy zadowoleni. Bardzo profesjonalna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim są terminowi i nie naciągają klientów na dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Wspaniała obsługa, krótki czas oczekiwania na usługę. Jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrego serwisu, który może być w pobliżu Rudy Śląskiej, a nie koniecznie w samej Rudzie, to mogę ci z całą pewnością zarekomendować Euromaster BUNAR na Rybnickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak wolę Serwis Alfa w Rudzie ;) byłam już na naprawie i naprawdę super mnie potraktowali nawet dużo nie zapłaciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak montaż instalacji gazowej to tylko tutaj w Rudzie nie ma lepszego warsztatu pod tym kątem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć widziałam różne opinie na ich temat... konkurencja nie wie jak ich usunąc z rynku, to stosuje marne sztuczki w postaci negatywnych opinii ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie... ;) ludzie tak hetują, że szok, ale serwis i tak nadal cieszy się popularnością :) i dużą ilością klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt lepiej nie zakłada instalacji gazowych jak serwis Alfa w Rudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, widziałam w necie, że konkurencja naprawdę robi wszystko, by usunąć ich z rynku, ale stali i zadowoleni klienci cenią ten serwis i wiedzą jaka jest prawda polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klocki wymienione od ręki zapłaciłem klasycznie jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, standardowe ceny i wysoka jakość usług, to ich największe atuty, jednak dla mnie najbardziej liczy się to, że po prostu znają się na samochodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płaci się za montaż instalacji gazowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wszystko jest ustalane indywidualnie, na stronie nie mają cennika, ja nie pamiętam też ile płaciłem, bo to było jakiś czas temu, po prostu jedź i się dowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo indywidualne podejście do klienta cieszę się, że skorzystałem z ich usług, bo dzięki temu mam gwarancję na terenie całej Polski, w ramach sieci exppert LPG! montują i serwisują instalacje LPG do każdego typu silników spalinowych, więc duży plus są otwarci na potrzeby klienta mozna polecać dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wam, powiedzcie mi, czy oni montują już ten nowoczesny gaz? w sensie sekwencję? to bardzo ważna sprawa, bo nie mam zamiaru bawić się w obsługę gazu za każdym razem kiedy wsiądę do auta jakie macie opinie na temat sekwencji? jesteście zadowoleni ? jakiej firmy jest montowany cały osprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, od 15 lat montują gaz i oczywiście wkładają aktualnie ten nowoczesny, sekwencyjny gaz, więc nie trzeba się o nic martwić te nowoczesne gazy nie psują silników, są całkowicie bezpieczne , więc można się na nie spokojnie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja latami byłem przekonany, że gaz psuje silnik i nic dobrego z tego nie wyniknie wszystko się zmieniło,kiedy w serwisie Alfa naprawdę fachowo odpowiedzili mi na pytania, i pokazali że dzisiejszy gaz wcale nie psuje silnika i jest praktycznie bezobsługowy dziś nie wyobrażam sobie życia bez gazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobry serwis samochodowy ze Śląska, to zdecydowanie polecam http://www.fordslawek.pl/ . Mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Korzystam od długiego czasu i nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak wolę serwis Alfa, jako jedyni potarfili od ręki udzielić mi fachowej rady zawsze mają dużo pracy, są popularnym serwisem w naszym mieście i nic dziwnego mają wiele pozytywnych opinii czytałem wszystkie uważam, że warto im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje założenie gazu w ich serwisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego jaki masz samochód, jaką firmę osprzętu wybierzesz poza tym do każdego klienta podchodzą bardzo indywiudalnie warto im zwyczajnie zaufać i ich odwiedzić, by dowiedzieć się czegoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja montowałem gaz w Mazdzie 6 nie wyszło to drogo, bo około 2 tys. a naprawdę sprzęt z wyższej półki byście musieli widzieć jak sie teraz super jeździ moją madzią !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wam powiem, że co mechanik to inny obyczaj bywałem w różnych serwisach i za każdym razem słyszałem, że w moim aucie nie da się zamontować gazu za to w Alfa Serwis ... nie było z tym problemu ;) dziś jeżdże na gazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym serwisie mają 15 letnie doświadczenie w zakładaniu instalacji gazowych, więc znają się dobrze i ciągle podwyższają swoje kompetencje, dlatego polecam z wielką przyjemnością gaz przez nich zamontowany działa bez zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje u nich montaż całej instalacji gazowej? mniej więcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może serwis http://autoserwiskrakow24.pl/ z Krakowa? Kilka osób mi go polecało, a sama będę zmuszona zrobić samochodowy przegląd właśnie w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×