Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś korzystał z mechanicznej pralni we Wrocławiu i jakiej?

Polecane posty

Gość gość

Witam, niedawno się przeprowadziłam z Warszawy do Wrocławia i na nowo szukam nowych i sprawdzonych punktów usługowych. w Warszawie bardzo dobrze prali mi dywany w dosyć nowoczesnej pralni i nie narzekałam na jakość ich usług. Teraz szukam tego samego typu usługi, ale we Wrocławiu. Koniecznie to musi być pralnia mechaniczna, a nie ręczna, bo tak to mogę sobie sama wyprać w domu. czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Moja mama latem miała prane dywany we wszystkich pokojach i robiła to jakaś Wrocławska firma, która zajmowała się także transportem. Nie znam szczegułów jeśli chodzi o firmę, która to i ile bierze, ale efekt ich pracy jest imponujący. dywany odzyskały dawną świetność i mają teraz miły zapach, który zastąpił poprzedni nikotynowy. jak będę widziała mamę, to zapytam o szczegóły i je podam. Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zainteresowana. Mam kilka dywanów i dobrze byłoby je wyprac przed swiętami, żebym miała komfort, bo mają przyjśc goście a nie wyglądają szczególnie. w związku z tym przyłączam się do pytania w temacie i bedę ten temat monitorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w związku ze zbliżającymi się świętami także szukałam firmy, która zajmie się dokładnym wypraniem kilkuletnich dywanów. koleżanka z pracy dała mi namiar do firmy, z której juz korzystała kilkakrotnie i zawsze była zadowolona z efektów prania. firma mieści się we Wrocławiu na na ul. Kiełczowskiej 62 i nazywa się pierzdywan. Już się z nimi skontaktowałam i mają podjechać dzisiaj po dywany. sama jestem ciekawa jak to wyjdzie i niebawem napiszę o tym krótką relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale nie miała czasu wcześniej napisać jak to poszło, bo wiadomo święta, goście itd. panowie zgodnie z terminem podjechali po dywany i do tego jeszcze dorzuciłam od mamy a potem po kilku dniach odwieźli świeże, pachnące i co najważniejsze czysciutkie. żadnych plam, nic nie jest zdeformowane i do tego banalna cena. z tego faktu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie panowie przywieźli mi dywany i nawet wnieśli je na trzecie piętro. mam nogę w gipsie i ciężko byłoby samemu sprawnie wszystko przenieść. tak sobie patrze jak te dywany wyglądają po praniu i musze powiedzieć, że wszystko wygląda bardzo dobrze. nie widac śladów brudu nawet od spodu, ślady sierści po bernardynie znikły i mają delikatny i nie drażniący nozdrza zapach. do tego kilka złotych za transport. ogólnie widzę, że pralnia Pierzdywan to solidna firma i cieszę się, że wypatrzyłem ją właśnie na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje koszt za dowóz do klienta i czy to obowiązuje w całym Wrocławiu? oczywiście chodzi mi o tą pralnię automatyczną pierzdywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że cena transportu pralni automatycznej pierzdywan obowiązuje na terenie całego miasta. ja zapłaciłem tylko 20 zł, a wszystko przywieźli mi piorunem i do tego totalnie odświeżone. po prostu malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×