Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toxitora

Czy mam szanse wyrzucic go z mieszkania.?

Polecane posty

Gość Toxitora

Witam miesKam w Niemczech juz okolo 2 lat. Mam 8 moesiecznego synka. Jego tata umarl gdy bylam w ciazy. Pare miesiecy temu zwiazalam sie z pewnym facetem. Jednak okazlo sie to totalna klapa. Moje pytanie brzmi czy mam szanse wyrzucic go z mieszkania? Poniewaz kontrakt na mieszkanie spisywalismy razem ja i dziecko jesteśmy zameldowani pod tym adresem natomiast on NIE. Ostatnio gdy znowu zaczal sie awanturowac zebralam rzeczy i postanowilam pojechac do przyjaciol. Gdy wychodzilam zabral mi klucze od mieszkania mowiac ze mam nie wracac. Po rozmowie z przyjaciolmi prawda jest fakt iz on nie ma prawa mnie z mieszkania wyrzucic. Moje pytanie do was brzmi co musze zrobic aby on opuscil to mieszkanie? Ugodowo nie idzie z nim tego rozwiazac. Wlasciciel mieszkania jest starszy i schorowany. Powiedzial ze chce mi pomoc i nie ma problemu abym zostala na miesKaniu wtesy podpiszemy nowy ko trakt tylko na mnie. Problem w tym ze sama musze znalezc sposob aby go wyrzucic z mieszkania. Czy policja powinna to zrobic gdy zglosze anzige?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to mieszkanie jest komunalne czy wynajmujecie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz przeczytałam twoj wpis i uważam że sprawa jest prosta ten facet nie ma praw do tego mieszkania a wyrzucić go możesz bez problemu tzn spakuj jego rzeczy i wystaw za drzwi, jak będzie wracał z pracy to je zabierze, a jak przyszło by mu do głowy awanturawać się to wzywasz policję i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toxitora
Mieszkanie jest wynajmowane. Najemca nie czuje sie na silach aby sie z nim wyklocac. Dlatego powiedzial ze jesli jakims cudem on opuci mieszkanie ja i on nadal będziemy miec dobre kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×