Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukujaca dobrego banku

Dobry bank na rachunek osobisty dla studenta???

Polecane posty

Gość poszukujaca dobrego banku

Witam serdecznie. Niedługo kończę liceum i będę się rozglądała za odpowiednio tanim bankiem. Niestety jestem w tym temacie kompletnie zielona, czytałam stronę Mbanku i te wszystkie wypisane porównania z innymi...jednocześnie jakoś w to wszystko nie wierzę i wydaje mi się że to kłamstwa i wszędzie czają się jakieś haczyki mające na celu wyciągnąć ode mnie jak najwięcej. Może ktoś ma większe doświadczenie z bankami i zna tani rachunek? że tak powiem atrakcyjny dla biedaka? Czego powinna się wystrzegać młoda osoba i na co zwracać największą uwagę? Dziękuję bardzo z góry za rady i odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadaMMadaMMadaM
BZ WBK konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadaMMadaMMadaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argoss
Wlasciwie kazdy bank ma jakas oferte "student" i te oferty zawsze sa korzystniejsze w porownaniu ze zwykłymi. Niemniej uwazam ze najlepiej otworzyć sobie zwykłe konto inteligo lub to w mbanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem studentką i mam dwa konta w MBanku drugie w Polbanku. Oba bezpłatne, bez opłat za prowadzenie, za karte, bez żadnych ukrytych opłat. Muissz poczytać oferty, zależy na czym ci zależy. Np w mbanku sa bezplatne przelewy, w polbanku płatne, za to konto jest oprocentowane aż na 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc tak że
intouch, czyli to oprocentowanie jest pozytywne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca dobrego banku
sry tamten wyzej pomarańczowy to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mBank i wybrałem kartę Visa i nie chcialem ubezpieczenia na wypadek nieautoryzowanych transakcji a do tego kody nie na papierze tylko na sms jednorazowe i za nic w ten sposob nie płace. Do tego darmo 2 konta oszczędnościowe. Z małym i dużym procentem. Mozna kilka podkont założyć. Oferta super wiec i bez podstępow. Tylko zachowaj umowę i weź cennik usług ale te podstawowe sa calkiem darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnn,mn
rodzenstwo ma konta w aliorze i sa bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mbank, calkowicie darmowe (dodatkowo place tylko chyba 1,7zl za ubezpieczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam MBank. Założenie i prowadzenie darmowe. Pobierają 1,7 zł za ubezpieczenie karty. Minus taki że darmowo pieniądze można wypłacać tylko z euronetów. W innych bankomatach jest pobierana prowizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniajj
ja również mam konto w mbank i uważam, że jest to jak najbardziej fajny bank. Po pierwsze bankomatów gdize mozesz brać bezpłtnie kase jest mnostwo- na każdym rogu u mnie. Po drugie prowadzenie konta jest w calosci bezplatne, i nawet jak masz pusto na koncie przez dluzszy czas to nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklk
aktualnie only bz jest free do 30 roku zycia, reszta instytucji finansowych ma oplaty manipulacyjne kilka zlotych, jesli nie wierzycie, zalozcie konto - przez pierwszy rok bedzie free potem przykleja Wam oplaty po kilka zl/mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie kolezanko/kolego na pewno Polbank jest zupelnie darmowy i Mbank. Nie ma ukrytych oplat. Mbank ma darmowe przelewy na dowolny rachunek krajowy, Polbank polatne, ale oprocentowanie faktycznie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklk
jezuuu, to idz kobieto do mbanku zaloz konto, poczekaj rok i dostaniesz 3 zl za prowadzenie rachunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklk
dodam ze w umowie nie musi byc nic na ten temat napisane, wystarczy klauzula "bank ma prawo do zmieniania lub ustalania nowych opłat w zwiazku z prowadzonym rorem" pracowalas w banku? jesli nei to sie nie wypowiadaj i nadal ufaj bezgranicznie pani z okienka, ktora sprzeda ci gowno zawiniete pozlacanym papierem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galancik
polecam Ing Bank, w praktyce nic nie kosztuje prowadzenie i do tego darmowe przelewy przez internet, dla mnie to jest obecnie najlepszy bank zwłaszcza, że ma najwięcej bankomatów. Konto można założyć bez wychodzenia z domu, ja sam skorzystałem z portalu bankowego www.gobank.eu/najlepsze-kotno-osobiste-polecamy-ing-bank-slaski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam mbnaku kilak lat i nie zauwazylam zadnej oplaty za konto (poza ubezpieczeniem- dobrowolnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotek.pl
bph ma najlepszą ofertę dla studenta odlotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małek
Największą listę ofert kont i kredytów również dla studentów widziałem na stronach banku www.skybank.pl ja sam akurat znalazłem dobrą ofertę karty kredytowej w bgż. Nie zaszkodzi tam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×