Odpowiedz na ten temat

Jak znależć dobrych pracowników(ponieważ szukam wykfalikowanych płytkarzy)

 • resst 2017.04.04 [16:41]
  Trochę teraz działa pośredników, którzy zajmują się profesjonalną rekrutacją obcokrajowców. Ja na stałe współpracuję z agencją Worksol ze strony http://worksol.pl. Dość szybcy, nie trzeba dług czekać, żeby zorganizowali pracowników. Mają szeroką bazę, także nawet jak szukałem spawacza z uprawnieniami to udało się takiego człowieka znaleźć. Pracuje do dzisiaj i nie mam z nim problemów.
 • gość 2017.04.21 [11:18]
  Ostatnio jest na rynku pracy dużo Ukraińców, którzy naprawdę dobrze pracuję i znają sie na swoich fachach. Zorientuj się np. tutaj http://www.ewl.com.pl/dla-pracownika/nasza-of erta/leasing-pracownikow/ czy mają jakiś pracowników Tobie odpowiadających. Ogólnie agencja działa prężnie, więc powinni znaleźć pracowników odpowiednich dla Ciebie.
 • gość 2017.04.24 [14:28]
  Ja też przez agencję szukałem. Dokładnie te - http://brascorecruitment.pl/ . Z tym, że ja szukałem na wyjazd do Niemiec. Ekipę dla mnie stworzyli dobrą. Ludzie jak już zgłaszają sie do agencji to chcą pracować i sa solidni nie ma z takimi problemu. Ja ogolnie jestem bardzo zadowolony ze swoich pracownikow.
 • tomekkk0 2017.04.26 [14:37]
  Witaj. Można przez agencje spróbować poszukać pracowników. Ja mam stały kontakt już dłuższy czas z biurem Worksol, prowadzą swój serwis na worksol.pl. Kompleksowa obsługa, można w zasadzie wszystko oddać im. Weryfikują pracowników, także jeszcze mi się nie trafił ktoś kogo musiałbym zaraz pierwszego dnia odesłać z powrotem.
 • Tymoteusz1 2017.07.08 [13:24]
  Jeśli nie macie doświadczonego działu HR, to możecie napotkać poważne problemy podczas rekrutacji, lub co gorsza, po jej zakończeniu. Ja uważam, że takie kwestie najlepiej zlecać profesjonalistom, takim jak Grupa Most Wanted! W ten sposób będziecie mieć pewność, że Wasi pracownicy zostaną wcześniej sprawdzeni pod każdym kątem i idealnie dobrani do Waszej firmy. Zwróćcie na to uwagę.
 • catddd 2017.08.07 [10:46]
  Może coś pomogą w agencji Worksol ( http://worksol.pl ). Od dłuższego już czasu mam z nimi kontakt w związku z pracownikami z Ukrainy. Uczciwe, legalne biuro pośrednictwa które głównie właśnie kładzie nacisk na obsługę firm które potrzebuję pracowników ze wschodu. U mnie pracują spawacze znalezieni przez nich ale też mam kilku ludzi do pracy na produkcji – obsługa prasy hydraulicznej i tego typu raczej prostsze prace.
 • joannaanna89 2017.09.18 [23:12]
  Bardzo pomocne są cykliczne szkolenia HR na szpilkach . Organizowane są w całej Polsce a najbliższe będą w Bydgoszczy, zresztą na stronie znajdziesz kalendarz spotkań. Mylę że każdy przedsiębiorca powinni z tego skorzystać jak i zaprosić na nie swoich pracowników.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...