Odpowiedz na ten temat

Jaki kredyt

 • capsx 2017.09.26 [10:21]
  Z pożyczkami na tak zwany dowód większych doświadczeń nie mam, w sumie raz w życiu mi się zdarzyło i to w tym roku. Kupowałem samochód, trafiła się okazja i nie za bardzo mogłem czekać na przelew z pracy. Pożyczkę wyszukałem sobie przez stronę http://sowafinansowa.pl. Pokazują różne oferty, jak na dłoni widać kto i ile bierze, także można sobie łatwo dobrać tę optymalną dla siebie. Wszystko zależy od kwoty o jaką się wnioskuje i czasu spłaty.
 • Luluś_ja 2017.09.29 [16:26]
  Jeśli już o kredyty chodzi to jeszcze dobrym rozwiązaniem jest https://finanse.rankomat.pl/ to jedna z lepszych porównywarek finansowych. Oczywiście prawidłową ofertę i tak przedstawi nam bank, ale zawsze można orientacyjnie wybrać w którym jest najtaniej.
 • Wstawiennnyyy 2017.10.26 [16:53]
  Kredyt to zawsze jakieś zobowiazanie, więc warto dobrze się ze wszystkim zapoznać. Tutaj https://kredytok.pl/blog-ok/ znajdziecie wiele przydatnych informacji, które może pomogą Wam zdecydować gdzie i jaki kredyt wziąć.
 • gość 2017.11.17 [15:46]
  Szczerze to ja bym się nie bawiła samemu wa takie rzeczy bo to więcej zachodu niż to warte. Jeśli samemu się szuka to jest wiele plątaniny i formalności, a pośrednik to jednak lepsza opcja, bo wie co gdzie załatwić itd. Mnie w decyzji pomógł pan Lewwandowski z Galerii Finansowej z Warszawy. Nie wziął jakiś ogromnych pieniędzy a ja zaoszczędziłam czasu i nerwów, że czegoś nie dopilnowałam czy nie doczytałam.
 • gość 2017.11.18 [22:14]
  Ja brałam kredyt na http://platformakredytowa.eu i bardzo jestem zadowolona usmiech.gif
 • berini wczoraj [08:12]
  Deutsche Bank Kredyt - https://vk.cc/7n39qp
 • gość wczoraj [15:21]
 • gość wczoraj [16:18]
  Hej, natknęłam się dzisiaj na mega fajną rzecz! Na stronie, którą podałam poniżej możecie za darmo zgarnąć telefon. Pewnie w to nie uwierzycie, sama wiem że w necie pełno jest takich pseudo-konkursów, ale to na poważnie działa, aż sama byłam w szoku. Biorę w tym udział i was też zachęcam! usmiech.gif
  Pozdrawiam.
  http://aff.net.pl/p/s3kI/gWBA/ivuh

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...