Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilonka-a

MKS_VIR warto?

Polecane posty

Gość ilonka-a

Pytanko jak w temacie-warto instalować ten program?McAfee coś mi namieszał w systemie i niestety musiałam wszystko wgrywać od nowa :/. Już nie chcę tego programu, a mam możliwość za darmo dostać licencję na mksa...doradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JendnorazowyDejwid
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka-a
A może podaj jakiś powód,albo alternatywę?Za takie wypowiedzi to dziękuję,bo nie pomagają mi przy wyborze antywirusa...Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisali w necie,że mcafee miał błąd w aktualizacji i wszystkim wykrzaczył system win xp...wpadka na całej linii,nie dziwię się, że już nie chcesz tego programu. Co do Twojego pytania to warto jak najbardziej zainstalować mks_vir, tylko w najnowszej wersji. Program jest może i mało znany, ale równie dobry jak zachodnie antywiry. A jaką wersję możesz mieć za darmo i skąd jeśli można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka-a
jooaska dzięki za radę, w takim razie wgram mks_vira.Chłopak kupuje gazety komputerowe i tam był dołączony w pełnej wersji.A dokładnie to jest 9.0, jak wgram to mogę napisać więcej.McAfee już się pozbyłam na dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość money
A w jakiej gazecie jest wersja trialowa tego programu? Powiem szczerze, ze mam dość już darmówek z netu bo i tak mi przepuszczają wirusy. Powoli zaczynam na poważnie myśleć o zainwestowaniu w jakiś dobry soft antywirusowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trial
Z tego co wyśledziłem w sieci to MKS VIR jest w wersji testowej w Chipie i PC Formacie. Nie wiem tylko ilu dniowa jest ta wersja. Ale warto, bo ja mam oryginał i naprawdę dawno nie miałem wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronos
Ja sobie zakupiłem tego Chipa i zainstalowałem tę trialowi wersje. Wygląda i pracuje bardzo przyzwoicie. Najbardziej jestem w szoku, ze to polski program jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka-a
Zgadza się,ja mam z Chipa i długość licencji pokazuje jeszcze 143 dni,więc musi być nieco dłużej,bo wgrywałam w zeszłym tygodniu. A ile kosztuje pełna wersja tego programu? Pytam,bo mi komputerek szybciej działa i chciałabym, żeby tak już zostało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikla
A nie spowalnia Ci komputera ten program? Ja miałem właśnie taki problem w przypadku poprzedniego oprogramowania antywirusowanego. Teraz się zastanawiam właśnie co mam kupić, żeby zabezpieczyć kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronos
No właśnie nie spowalnia. Borykałem się z tym problemem przy poprzednim programie, ale MKS nie daje plamy i wszystko chodzi naprawdę jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×