Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alpha Female

czy któraś z Was uprawiała seks ze skandynawem????

Polecane posty

jestem absolutną fanką mężczyzn z północy... i ciekawa jestem jacy oni są w łóżku? powszechnie o skandynawach mówi się że seks u nich jest rzadkością i że brak im temperamentu? prawda to? :D czy któraś z Was może sprawdzała i zechce podzielić się ze mną doświadczeniami? ....jacy są? czego oczekują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeem
ciesz i spokoju oczekuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawer
Jak znam życie to petrol waliła się w dupsko ze skandynawem i to nie jednym. Teraz nie pisze, bo pewnie obciąga druta 3 czarnuchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzmy sobie szczerze
Ostatnio w czasie pieszczot z moim ukochanym, od całowania peniska przeszłam jakoś tak płynnie do jego pupy. Nie zaprotestował, więc ją zaczęłam masować i wreszcie wsunęłam nasmarowany paluszek i zaczęłam posuwać. Kochany był wniebowzięty! Aż sobie przypomniałam jak sama byłam rozdziewiczana analnie Następnym razem chyba wypróbujemy z wibratorkiem. Wy też tak lubicie? Opiszecie swoje doświadczenia ? Aha - z góry uprzedzam - panowie/nastolatkowie komentujący w stylu "gejowskie zapędy" czy "pedalskie cośtam" - dajcie sobie spokój. Was o zdanie nie pytam. Proszę o wypowiedzi dojrzałych facetów i kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piweros200!
Ja gziłem ostatnio w pupęsa młodego blondyna z Finlandii, miał strasznie ciasną dziurkę i jęczał błogo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecyk-bez-chlebka
Sodomitów i pedryli na forum nam tu nie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozna
poczekac na prom z Karlskrony lub Ystad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne-marii
jako, ze od dziecka ciągnęło mnie na północ spędziłam trochę czasu w Skandynawii :D uważam, że Skandynawowie są najprzystojniejszymi mężczyznami na świecie...tylko nie potrafią wykorzystać swojego potencjału :( ale oczywiście udało mi się kilku zwieść na pokuszenie :P więc wypowiem się tylko odnośnie tych, z którymi miałam przyjemność :P aha....no i oczywiście te okazy przeszły dość ostrą selekcję....jak już pojechcałam do krajów skandynawskich to chciałąm mężczyzn o takim właśnie typie urody :P tak więc wybrałąm sobie wysokich(ok. 190cm) dfługowłosych :) i ogólnie przystojnych :P no...przynajmniej mi się podobali....a ja mam dość specyficzne upodobania ;) to tak: norwegowie: bardzo zachowawczy, dość trudno do nich dotrzec(na pewno w porównaniu z polakami) obaj dali rade w łóżku :P jak dla mnie zajmują miejsce 2. szwedzi: to akurat było dla mnie zaskoczenie, bo myślałam, że skoro są sąsiadami norwegów to powinni być podobni :P ogólnie szwecja to taki POPowy kraj z dużą ilością panów metro ;/ za to są mega sympatyczni :D w szwecji udało mi się wyhaczyć chłopaka, który był prześmieszny po prostu, można z nim było konie kraść, ale umiejętnościami łóżkowymi się nie popisał :S finowie:mój number one :D może to przez sprzyjające warunki-otóż w Finlandii byłam w zimie....więc poza tym, że było zimno i trzeba było się dużo ogrzewać :P to cały dzień było ciemno(z tego co zauważyłam na wielu wpływa bardzo depresyjnie kilkutygodniowa noc, ale w depresji trzeba się pocieszać) :P Mężczyźni w Finlandii są boscy....aaah....masakra :) po pierwsze są jeszcze chyba bardziej sympatyczni od szwedów, dość zasadnicza wada u zapoznanych samców-do ostatniej chwili udają, że nie wiedzą co to seks :/ załamały mnie teksty typu 'o co ci chodzi' 'co masz na mysli' 'co chcesz zrobic', ale sauna i niekończący się wieczór rekompensują długie starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetów z północy?
ej a ja jestem z Gdańska (czyli północ) - któraby chciała possać moje berło? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hośka
no, to ja chyba mialam szczescie, moze ze wzgledu na niesamowita chemie, ktora miedzy nami zaistniala;-> facet byl chyba niezlym playboyem, ale i tak skupial sie na mojej przyjemnosci, wydawal sie wlasnie 'zachowawczy', ale jak puscily hamulce, to wszelkie stereotypy moga diabli wziac:-) wskazowka - jesli chcecie uwiesc faceta z polnocy, przygotujcie sie na dlugie randki przed i udawajcie niedostepne, nieco nieprzyzwoite, acz z klasa. to nie wlosi, ani hiszpanie, bezposredniosc wywola grymas i zniesmaczenie. niestety nie mam duzego doswiadczenia, wiec wszelkie obelgi potencjalne trolo-dewoty moga sobie w rozaniec zaplesc:-) pozdrawiam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co warto z Norwegiem kęcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pójdę za Tobą doliną
uważam finów za nieziemsko przystojnych, o nich miałam swoje pierwsze fantazje i o nich marzę. ale pewno to będzie niespełnione marzenie bo mam tutaj w Polsce miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pójdę za Tobą doliną
może i trzeba kochać bez względu na narodowość partnera. ja swojego kocham. Skandynawowie i Finowie tak rożni od niego po prostu wizualnie mi się podobają. ale jeśli się kocha araba to można i kochać, ale i mieć tyle rozumu by się z nim nie wiązać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nn z kawą Bo szukają gdzieś na północy a koło siebie mają z******tych facetów. No ja mam często doczynienia z Norami i jakoś nigdy mnie żaden nie urzekł,wolę przystojnych mężczyzn z kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mówię o miłości tylko o seksie. Jak to mówią-SERCE NIE SŁUGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polscy faceci moze umieją wymienic cokolwiek napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morda archeologu w d**e *****ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapajka
Dorzucę coś od siebie. Pracuję w hotelu. W niedzielę przyjęty został nowy szef kuchni - Norweg. Wysoki. Przystojny. Atletyczna budowa ciała. Intrygujące tatuaże. Pierwszego dnia przedstawił się i tyle było rozmowy. Gdy jednak tylko byłam na chwilkę w kuchni dosłownie pożerał mnie wzrokiem. Ja też na niego zerkałam nieśmiało. Drugiego dnia zapytałam go o imię bo nie pamiętałam. A potem jakoś zaczęliśmy rozmawiać więcej. Ma trudne imię więc pod koniec mojej zmiany powiedziałam mu że nadal nie pamiętam jak ma na imię i czy może mi napisać je na kartce :-) Gdy już wychodziłam do domu podał mi kartkę. Było tam imię i numer jego telefonu. Napisał że prosi o kontrakt to ważne. Zastanawiałam się czy zadzwonić... ale stwierdziłam że co mi tam. Zadzwoniłam. Umówiliśmy się na wieczór do kina. A po kinie znalazłam się u niego w mieszkaniu. Kochaliśmy się jak szaleni to była masakra. Nigdy nikogo tak nie pragnęłam fizycznie. To był dziki zwierzęcy bardzo zboczony i perwersyjny seks. Aż mi wstyd jak o tym pomyślę... Ale tego chciałam i nie żałuję. Teraz w pracy jak tylko mnie dotknie czy przejdzie blisko koło mnie robi mi się wilgotno. Wysłał mi niedawno sms że cytując "chce jeszcze więcej mnie" Nie jest w ogóle nieśmiały i cnotliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma chętny na wirtualny seks? Tutaj znajdziesz moje fotki i kontakt: http://sextelefon.co.pl/12.html Mam 18 wiosenek, uwelbiam szpileczki i pończoszki, moge być w stringach lub bez. Masz ochotę na rozmowę ze mną? Zadzwoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za dobrzy w te sprawy.Może i przystojne blondasy ale bez temperamentu. Lepsi czarnowłosi dżentelmeni z południa Europy. Nawet kobiety z e skandynawii do nich jeżdżą więc o czyms to swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te śliczne skandynawskie oczka ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ktoras z Was podrywaja szwedam w pracy? Mam na oku jednego kolege i czuje wzajemnie przyciaganie ale nie wiem czy jak zainicjuje jakis flirt to nie bedzie to napastowanie w miejscu pracy......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trakcie studiów byłem dwa miesiące w Szwecji. Był to okres letni i byłem zaszokowany bo co kawałek na poboczu drogi (a wszędzie właściwie jest las) parkowały samochody osobowe z uprawiającymi seks parami. Absolutna normalność w tym zakresie i swoboda. Nie wiem jak mężczyźni, ale młode Szwedki mnie zszokowały. Miałem wynajęte w firmie wydzielone mieszkanie. Nie wiem jakim cudem dostało się do zamkniętego mojego mieszkania prawie już w nocy cztery młode kobiety. Bez żenady ściągnęły ze mnie kołdrę, potem moje majtki i zaczęły się zabawiać moimi genitaliami. Można powiedzieć, że jedne gwałciły mnie inne masturbowały się. Zachowywały się bez żadnego skrępowania i obawy o jakiekolwiek konsekwencje bo wszystkie znałem z firmy gdzie okresowo pracowałem. Na końcu zwyczajnie sobie poszły zamykając jakimś swoim kluczem drzwi. Czy można sobie coś takiego wyobrazić u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×